Skoči na glavno vsebino
Select Page

V ponedeljek smo prebrali pravljico Ko pridejo starši v šolo in se ob tem pogovorili kaj vse bi lahko počeli s starši, če bi prišli v naš razred.

Zato smo v sredo, 25.10.2023, organizirali poseben dogodek za starše, ki smo ga poimenovali »Ko pridejo starši v šolo, spečemo kostanje in poslikamo buče«. Otroci so s starši okrasili buče, spekli kostanj in ustvarjali čudovite spomine. 

Dogodek je bil poln smeha, radosti in povezanosti med družinami ter šolsko skupnostjo. To je bila priložnost za izmenjavo izkušenj in krepitev vezi med starši, otroki in šolo. Nepozaben dan, ki je okrepil naše sodelovanje in ustvaril trajne spomine.

                                                                                     Učiteljice in učenci 1. triada OPP NIS

(Skupno 31 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost