Skoči na glavno vsebino
Select Page

V letošnjem šolskem letu poteka projekt Rastem s knjigo že osemnajstič zapored. Nacionalni projekt spodbujanja bralne kulture se odvija v sodelovanju s splošnimi knjižnicami.

Sedmošolci so na obisku spoznavali zgodovino lokalne knjižnice in njeno vpetost v okolje v katerem deluje, poučili so se o domoznanski dejavnosti knjižnice, različna knjižnična gradiva v knjižnici so morali poiskati sami, si jih izposoditi ter vrniti s pomočjo knjigomata. O izposoji prek portala sBiblos so se poučili že pri medpredmetnih urah med šolsko knjižnico in slovenščino. Nekateri sedmošolci so si ogledali tudi bibliobus. Ob zaključku srečanja so si pogledali še promocijski video o knjigi Modri otok, ki so jo letos prejeli v dar.

Za sprejem in vodenje po knjižnici se zahvaljujemo gospe Jasmini Česnik Ušaj ter Niki Škvarč.

(Skupno 37 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost