Skoči na glavno vsebino
Select Page

V četrtek, 16.11.2023 smo učenci 8. in 9. r OPP NIS opravljali bralno značko malo drugače. Zopet nas je obiskala gospa Andreja s Pikico, terapevtskim psom. Zanimalo ju je, kaj smo med počitnicami prebrali, zato smo jima z veseljem na kratko obnovili zgodbe, ki smo si jih izbrali. Pikico smo za poslušanje tudi nagradili s pozornostjo in priboljški.

Zatem smo na zabaven način, z igro tik tak boom, odgovarjali na vprašanja glede glavnih junakov in sporočilnosti zgodbe. Tistemu, ki je »bombica« eksplodirala, je za »kazen« moral Pikico nekaj naučiti, jo pobožati ali pa ji skriti priboljšek, ki ga je nato morala najti.

Za nas je bila to lepa izkušnja, ki nam je pomagala, da smo lahko v bolj sproščenem duhu pripovedovali o zgodbi. Menimo, da tako dobrega poslušatelja kot je Pikica, še nismo imeli. Se že veselimo naslednjega obiska!

Učenci in učiteljici 8. in 9.e ter Tačke Pomagačke – ga. Andreja Lenassi in Pikica

(Skupno 27 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost