Skoči na glavno vsebino
Select Page

V sredo, 22. 11. so dijaki srednje šole Veno Pilon v sodelovanju z učenci 2.c izvedli  projektni dan Človek človeku srčni sopotnik. Tema projektnega dne je sočutje, solidarnost, medsebojna pomoč in skrb zase in za druge. V sklopu te tematike so skupaj izvedli nekaj socialnih in glasbeno-didaktičnih iger, preko katerih so se učenci in dijaki učili povezovanja in sodelovanja. Igrali so se igre Zeleni krokodil, Kdo te je poklical, Pokliči svojo mamo, V minuti najdem. Igre smo izvedli v naši gibalnici, kasneje pa so učenci 2.c povabili dijake v svoj razred in jim predstavili, kaj se trenutno učijo, kje imajo spravljene svoje stvari…Skupaj smo nato šli v atrij, kjer so učenci skupaj z dijaki risali s kredo, se lovili, igrali z žogo. Dve uri sta prehitro minili. Dijaki in učenci so se imeli zelo lepo. Ob slovesu so si obljubili, da se še kdaj srečajo! 

(Skupno 22 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost