Skoči na glavno vsebino
Select Page

Za nami je čudovit ustvarjalni teden. Začeli smo ga s podelitvijo priznanj za ustvarjalce natečaja “Jaz in moj prijatelj”. Prireditev je potekala v MKC Hiša Mladih Ajdovščina, na kateri so sodelovali tudi učenci našega razreda in prejeli priznanja.

Naslednji dan smo imeli srečanje z dijakinjami Srednje šole Veno Pilon Ajdovščina, ki so nas naučile prav posebne plesne koreografije in iger.

Konec tedna smo se podali še na srečanje s PUMovci v Hiši Mladih, kjer smo skupaj z njimi ustvarjali voščilnice v okviru projekta “Majhna pozornost za velik nasmeh”. Voščilnice so namenjene starostnikom v domovih za starejše.

To je bil resnično bogat teden, ki nas je že malo popeljal v praznično vzdušje, ki je pred nami.

(Skupno 19 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost