Skoči na glavno vsebino
Select Page

V sredo, 17. januarja 2024, so se učenci 6. razreda prilagojenega programa odpravili na obisk v Miren, kjer so imeli privilegij spoznati zanimiv svet proizvodnje čevljev in copatov znamke Ciciban.

V tovarni so zaposleni predstavili učencem dolgotrajen postopek, kako iz kosa usnja, skozi natančno načrtovanje, rezanje, lepljenje in šivanje, nastanejo izjemno kakovostni čeveljčki, primerni tako za dojenčke kot tudi za odrasle.

Učenci so bili aktivno vključeni v vsak korak izdelave čevljev, pozorno spremljali vsako fazo proizvodnje. Prav tako so imeli edinstveno priložnost, da so se preizkusili v skladiščnem delu, kjer so sodelovali pri pakiranju izdelkov. Ti izdelki so zdaj pripravljeni na potovanje v različne dele Evrope, kjer bodo razveseljevali ljubitelje Ciciban čevljev.

(Skupno 21 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost