Skoči na glavno vsebino
Select Page

Učenci 5.e razreda OPP NIS smo za naš prijateljski oddelek, ki združuje učence 1.e, 2.e in 3.e pripravili presenečenje. V zadnjih mesecih smo napisali pravljico o pingvinu Tinku in metulji Velu, ki sta postala najboljša prijatelja. Pravljico smo opremili tudi z našimi risbami.

Ko je bila pravljica končana, pa smo se preizkusili tudi v pripovedovanju, branju pravljice pred ciljno publiko. Učence našega prijateljskega razreda smo presenetili z obiskom in jih prebrali pravljico Tink in Vel, najboljša zimska prijatelja. Pravljici so pozorno prisluhnili in bili veseli takega posebnega darila. Pravijo, da bodo knjig zagotovo še kdaj vzeli v roke.

Na našo pravljico smo zelo ponosni. Sedaj lahko rečemo, da smo pravi mali pisatelji, ilustratorji in pripovedovalci pravljic.

Pravljico lahko prelistate in preberete tudi sami na naslednji povezavi: https://online.fliphtml5.com/igsha/jnzb/

Učenci in učiteljica 5.e OPP NIS

(Skupno 13 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost