Skoči na glavno vsebino
Select Page

Drugi dan šole v naravi so nas ob 7.00 uri prebudili učitelji. Zbudili smo se, preoblekli in naša prva naloga je bila, da gremo na zajtrk. Ko smo se okrepčali z okusnim zajtrkom, smo se morali pripraviti na smučanje. V dveh skupinah smo se z avtobusom odpeljali na smučišče.

Drugi dan smučarskih vaj se je marsikomu že poznal in nekateri smo že napredovali v naslednje skupine po znanju.

Ko smo “pokurili” kar precej energije, smo se vrnili v hotel in se najedli kosila. Ker nam je bilo vreme res naklonjeno, smo prostočasne dejavnosti izvajali kar na prostem v okolici hotela; igrali smo nogomet, košarko, raziskovali okolico, se sprehajali …

Pozno popoldan nas je obiskal g. Miro in nam razložil pravila obnašanja na smučišču. Po okusni rižoti, ki smo jo pojedli za večerjo, smo nadaljevali  z zanimivo delavnico in poglabljali znanje o čebelah in panjskih končnicah.

Po tuširanju smo utrujeni legli v postelje in hitro zaspali.

Juhu, že drugi dan je za nami!

(Skupno 42 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost