Skoči na glavno vsebino
Select Page

V ponedeljek, 5. 2. 2024, smo učenci 4. in 5. e razreda OPP NIS odšli na obisk v dom starejših občanov Ajdovščina. Zanje smo se naučili dve pesmi. Ena izmed njih je bila tudi šolska himna, s katero smo se predstavili, od kje smo. Tudi oni so za nas pripravili zelo zanimivo glasbeno točko. Zaigral nam je žoga bend. To je prav poseben bend, saj igrajo na gimnastične žoge z navadnimi kuhalnicami ob spremljavi njim ljube melodije. Zelo smo bili veseli, da smo nekaj novega videli.

Povabili so nas, da se tudi mi preizkusimo v igranju. Videli smo, da to ni tako enostavno, vendar zelo zabavno in domiselno. Spodbudili so nas, da bi tudi na naši šoli ustanovili žoga bend. Te ideje smo bili zelo veseli in že razmišljamo, kako bi jo uresničili 😉

Učenci in učiteljice 4. in 5. e OPP NIS

(Skupno 16 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost