Skoči na glavno vsebino
Select Page

Ker se zelo hitro bliža materinski dan, ki pa mu mi rečemo tudi starševski dan, smo se v oddelkih 1. razredov odločili, da staršem izdelamo manjše presenečenje. Da nam bo bolj zanimivo in da bomo delo še bolj strokovno opravili, smo v goste povabili gospo Marinko Kverh, ki se z oblikovanjem gline ukvarja že zelo dolgo. Najprej nam je predstavila glino in kako se jo oblikuje. Z veseljem smo si ogledali izdelke, ki jih je prinesla s seboj. Po njeni demonstraciji smo še mi začeli z oblikovanjem lastnih izdelkov. Šlo nam je kar dobro od rok in na koncu smo bili vsi zelo zadovoljni. Gospe Marinki smo ob koncu še zapeli in se ji zahvalili za obisk in pomoč pri ustvarjanju.

Sedaj pa le še upamo, da bodo tudi naši starši veseli, ko bodo prejeli ta presenečenja.

(Skupno 14 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost