Skoči na glavno vsebino
Select Page

Nedavno smo se prvošolci zelo razveselili vabila naših sosedov, zato smo se v četrtek, 19. 3. 2024, z velikim veseljem odpravili v prostore Srednje šole Veno Pilon Ajdovščina.

Tam so nas pričakali dijaki 3. č, ki so pripravili in nam uprizorili igrico BOBER IN NJEGOV STRAH.

V zgodbici smo spoznali bobra, ki si je med igro zlomil zob. Ker se je močno bal prvega obiska pri zobozdravniku, so mu na pomoč priskočili gozdni prijatelji. Opogumili so ga s svojimi izkušnjami in ga pospremili k zobozdravniku. Tako je bober premagal svoj strah. Tudi prvošolci smo se ob tem naučili, da je strah »znotraj votel, zunaj pa ga nič ni«. S pomočjo prijateljev ga bomo tudi mi sedaj znali premagati tako, da se bomo z njim soočili.

Dijakom Srednje šole Veno Pilon Ajdovščina in njihovim mentorjem se lepo zahvaljujemo za podarjeno predstavo. Z igro in petjem so nas zelo navdušili in komaj čakamo, da nas še kdaj povabijo na obisk.

Prvošolci

(Skupno 12 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost