Skoči na glavno vsebino
Select Page

Zrak se segreva, ptički pojejo in zima se počasi poslavlja. S prihodom pomladi pa je čas, da znova prekopljemo naše gredice, odstranimo plevel in posejemo nove rastline.

V preteklih tednih smo učenci prilagojenega in rednega programa premerili gredice v šolskem atriju ter si razdelili njihovo skrbništvo. Pri urah gospodinjstva in naravoslovja, ob dnevih dejavnosti in v podaljšanem bivanju smo s skupnimi močmi in obilo dobre volje uredili gredice. Česen je že pokukal iz zemlje, čakamo pa še na redkvice, korenje, solato, špinačo in še in še. Posejali smo tudi ognjič, sončnice ter uredili cvetlično gredo, pri čemer gre velika zahvala gospe ravnateljici, ki nam je podarila sadike vrtnic. Komaj čakamo, da pokažejo svoje lepe cvetove in polepšajo prostor skupnega druženja.

Posajeno že pridno zalivamo in komaj čakamo, da bomo tudi okusili prve sadove našega dela.

(Skupno 10 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost