Skoči na glavno vsebino
Select Page

V četrtek, 11. 4. 2024, je v Idriji potekalo regijsko tekmovanje Mladih tehnikov. Sedem učencev prilagojenega programa naše šole se je pomerilo z najboljšimi v regiji v obdelavi lesa, obdelavi tekstila, obdelavi papirja in postavljanju lego konstrukcij.

Prvo mesto v kategoriji lego konstrukcij je dosegel Jani Gulić iz 9.e razreda. Njegova spretnost pri delu z lego kockami je nedvomno izjemna.

Drugo mesto v obdelavi tekstila je dosegla Emili Bosnić iz 6. e razreda, ki je pokazala izjemno spretnost in estetski čut.

Tretje mesto v obdelavi papirja pa je dosegla Veronika Rebula, učenka 8.e razreda, ki je osvojila komisijo z ličnim izdelkom in veliko ustvarjalnostjo. Vsem sodelujočim in zmagovalcem iskreno čestitamo.

(Skupno 21 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost