Skoči na glavno vsebino
Select Page

Prebudili smo se v deževno jutro, a nič za to. Vznemirjenost in pričakovanje, kaj bo prinesel torkov dan, sta nas prebudila že pred 7. uro zjutraj. Toplo smo se oblekli in pogumno zakorakali v nov dan. Po okusnem zajtrku smo se družili ob miselnih ugankah, reševanju križank in družabnih igrah. Obiskali smo trgovino CŠOD Burja, kupili spominke in napisali razglednice za naše bližnje. Z gospo Lili smo izvedli delavnico o solinah, pozabili pa nismo na plavanje in igre v vodi. Večerjo smo zmazali kot za stavo. Tik pred spanjem smo podelili nagrado sobi Burja za prvi pravilno strti miselni oreh. Ob zaključku večera smo prisluhnili mlademu literarnemu ustvarjalcu Jašu. Ta nam je predstavil svojo poučno zgodbico, ki jo je danes po navdihu napisal v svojem prostem času.

Vsi že nestrpno pričakujemo, kaj nam bo prinesel jutrišnji dan. Izvedeli smo, da bomo šivali manjše vrečke za dišavnice. Veselimo se kino večera, na katerega so vabljeni tudi naši pliškoti.

(Skupno 18 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost