Skoči na glavno vsebino
Select Page

Prebudil nas je nekoliko toplejši dan. Slišali smo, da je v Ajdovščini zelo mrzlo, tu pa vetra in dežja prav nič ne pogrešamo. Izkoristili smo dan in se odpravili na pohod do morja. Raziskovali smo živa bitja ob morju in v njem. Še posebej nas je zanimal megalodon – morski pes, ki je izumrl. O njem nam je gospa Lili veliko povedala. Ob obali smo pomagali morski kumari, ki jo je naplavila plima, in jo vrnili v njeno naravno življenjsko okolje. V bazenu smo danes izvedli vajo plavanja z majicami v primeru nesreče v vodi. Pred in po plavanju smo sončno popoldne namenili gibanju v naravi. Igrali smo se športne igre in se gibali v bližnjem parku. Večer je prinesel razglasitev zmagovalk, članic sobe Maestral, ki so pravilno rešile še zadnjo miselno uganko in prejele prikupno nagrado. Za zabavo so poskrbeli talenti, ki so program obarvali s plesnimi, glasbenimi, čarodejnimi in dramskimi točkami.

Nestrpno že pričakujemo jutrišnje zaključno testiranje v plavanju, odhod domov in objeme naših bližnjih.

(Skupno 23 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost