Skoči na glavno vsebino
Select Page

Učenci 3.b, 5.e in učenka 3.a smo danes prijetno preživeli prvi dan naše šole v naravi v CŠOD Burja v Seči.

Po mirni vožnji smo se razpakirali, spoznali vsa pravila naše nove učilnice ter nove prostore. Udobno smo se namestili in s sprehodom spoznali našo okolico. Do morja imamo čisto kratek sprehod in komaj čakamo, da se spet sprehodimo po njegovi obali. Po kosilu smo spoznavali vreme, opazovali oblake, merili temperaturo in se naučili različna imena vetrov. Sledilo pa je tisto kar smo vsi najbolj pričakovali: plavanje. Voda je topla in mi veselo plavamo. Po večerji smo našim sobam nadeli imena, rešili uganko dneva in podarili danes prislužene nagrade. Po pravljici smo se odpravili spat, da si naberemo novih moči za jutrišnje dogodivščine.

Tu smo skupaj s tretješolci iz Šmarjeških toplic, s katerimi smo se že spoznali in počasi tkemo nove vezi. Naučili smo jih že, kaj je konatjera 🙂 Le kaj se bomo mi od njih naučili?

Mahamo vsem staršem in drugim, ki jih imamo radi in sporočamo, da nam je lepo, čeprav jim malo pogrešamo.

Se beremo spet jutri

(Skupno 8 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost