Skoči na glavno vsebino
Select Page

Takoj po okusnem zajtrku smo se učenci odpravili na bazen. Neobičajen začetek šolskega dne, kajne? Seveda, saj smo v šoli v naravi. Po plavanju pa smo odšli po nakupih. V trgovinici doma smo si kupili spominke in darilca za domače ter seveda razglednice, ki jih bomo s pozdravi in našimi doživetji konec tedna poslali domov. Potem pa je bilo treba malce bolj napeti možgane, saj so učiteljice za nas pripravile nekaj miselnih ugank. Seveda pa smo tudi danes čez cel dan reševali dnevno uganko – današnja je bila kar velik zalogaj.
Po kosilu nas je spet čakala voda v bazenu, kjer smo se spoznali z novimi učitelji plavanja. Drugi del popoldneva pa je bil kar slan. Ne, nismo šli v morje, ogledali smo si soline in spoznali, kako pridobivajo sol. Poskusili smo različne vrste soli iz različnih držav in ugotovili, da je naša, slovenska sol res najboljša.
Dan smo zaokrožili s tombolo in večerno pravljico, ko so se nam že počasi zapirale oči.
Slan pozdrav iz Seče

učenci 3.b in 5.e ter učenka 3.a z učiteljicami

(Skupno 12 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost