Skoči na glavno vsebino
Select Page

Zbudili smo se v sončno jutro. Po zajtrku smo šivali dišeče vrečke, ki smo jih napolnili s ščepcem modrosti in sivko ali žajbljem. Vrečke nam bodo pomagale, da se bomo lažje zbrali pri učenju, ki nas še čaka do konca šolskega leta. 

Po dopoldanskem plavanju in res okusnem kosilu smo izkoristili sonce za igro zunaj. Sledilo je pisanje pozdravov na razglednice in popoldanski del plavanja. Danes nam je bilo v vodi tako prijetno, da bi veliko dlje ostali v bazenu. Kar pa se ni zgodilo, saj so imeli učiteljice za nas po večerji že pripravljen filmski večer. Nekatere je risani film očaral, druge pa je premagala utrujenost – plavanje, igra, druženje in druge dogodivščine vzamejo precej energije. 

Upamo, da bo tudi jutri sonce na nebu, saj nas čaka raziskovanje morske obale in še več plavanja. Komaj čakamo. 

Učenci 3.b in 5.e ter učenka 3.a z učiteljicami

(Skupno 11 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost