Zapora ulice Quiliano

Spoštovani,

dne 23.10.2015 ob 6 uri, bo zaradi rušitve objektov nekdanje tovarne Lipa izvedena popolna zapora ulice Quiliano v Ajdovščini. Ker bo spremenjen prometni režim vplival na dostop do vaših šol, bi vas prosili, da obvestite učence in dijake, da bo obvozna cesta potekala čez športni center Pale, po naslednjih ulicah: Goriška cesta – Cesta IV. prekomorske – Vilharjeva ulica – cesta ob Srednji šoli Veno Pilon – ulica Quiliano in Šibeniška ulica, kot je prikazano na priloženi shemi prometne zapore.
Vsi avtobusni prevozniki, ki opravljajo šolske prevoze so o zapori že obveščeni.
Za dodatne informacije lahko pokličite na mobilni telefon 031 371-636 (Jošt) ali pišite na elektronski naslov jost.cernigoj@ajdovscina.si .

Vse udeležence v prometu prosimo za razumevanje.

Zapora ulice Quiliano in obvoz

(Skupno 13 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost