Skoči na glavno vsebino
Select Page

Šolska knjižničarka je za zadnje šolske dni v tem koledarskem letu pripravila branje božično novoletnih pravljic. Čitalnica šolske knjižnice je postala pravljični kotiček. Učence so sprejele plišaste igrače, pisani darilni paketi in koš, ki ga je nekdo odložil z namenom prijetnega druženja.

Učenci od 1. do 5. razreda, ki obiskujejo OPB, so radi prisluhnili pravljicam. Srečanje se je začelo z instrumentalno glasbo, sledila je pravljica, ki je napovedovala tudi glasbeni zaključek. Učence je vsak dan čakalo tudi sladko presenečenje.

Branje pravljic je bilo uspešno. Učenci so si pred prazničnimi dnevi izposodili pravljice, ki so jih poslušali na bralnih srečanjih.

IMG_1808

IMG_1809

IMG_1810

IMG_1811

(Skupno 192 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost