Skoči na glavno vsebino
Select Page

V skrbi za zdrav razvoj naših šolarjev se na podružnični šoli v Lokavcu trudimo vključiti v šolsko delo čimveč gibalnih aktivnosti. Ena izmed dejavnosti, s katero smo želeli popestriti obšolski program, je tudi pohodništvo. Na povabilo so se prijazno odzvali vodniki planinskega društva Ajdovščina.

V četrtek, 23. 1. 2014, so nas na šoli obiskali Bogdan Kodele, Mirko Soban in Vladimir Lemut. S projekcijo planinskih doživetij in predstavitvijo dejavnosti in programa planinskega društva so želeli navdušiti otroke nad lepoto hribov in planinarjenja. Povabili so jih, da se kot mladi planinci pridružijo pohodom in poletnemu taboru. Pri zanimivih pohodih, o katerih bodo otroci pravočasno obveščeni, so dobrodošli tudi starši.

Planinski pozdrav

{phocagallery view=category|categoryid=260}

(Skupno 36 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost