Teden otroka smo v 1. razredih obeležili z najrazličnejšimi aktivnostmi.

Prvič smo obiskali šolsko knjižnico, kjer smo poslušali pravljico, postali člani knjižnice in dobili čisto svoje članske izkaznice.

Obiskal nas je policist, ki je poudaril, da smo sami odgovorni za varnost v prometu  in nam povedal veliko stvari, kaj lahko otroci naredimo, da smo čim bolj varni. Pomagal nam je pri samostojnem prehodu čez cesto.

Prinesli smo družabne igre in se z njimi poigrali, dobili pa smo tudi fotografijo za spomin na prvi šolski dan.

Ogledali smo si poučen risani film ter zabavno dramsko igrico, ki so jo pripravile dijakinje SŠ Vena Pilona.

Imeli smo dan odprtih vrat. V šolo smo povabili starše. Predstavili smo jim, kaj vse smo se že naučili in pokazali, kaj počnemo ter skupaj ustvarjali.

Plesna šola EL1 nam je pripravila plesno popotovanje okoli sveta.

Vrhunec tedna je bil sprejem prvošolcev šolsko skupnost, ki je bil res nekaj posebnega.