Za nami je že drugi dan težko pričakovane šole v naravi. Sobota je minila v znamenju sonca, vetra, dežja, plesa, ustvarjanja in seveda … plavanja.

Zjutraj nas je pričakalo sonce. Medtem, ko je ena skupina tretješolcev plavala, je druga skupina raziskovala morsko obalo. Kakšni neverjetne zaklade smo našli! Lupine polžev, školjk, kamenčki vseh oblik in velikosti … Našemu čudenju kar ni bilo konca.

Popoldan smo ustvarjali čudovite morske živali iz papirja. Izdelali smo ribi in hobotnico. Po ustvarjalnih uricah smo se na zunanjih igriščih pomerili v igri med dvema ognjema. Ker smo se vsi trudili, so bile igre zelo izenačene. Sončno nebo so v trenutku prekrili temni oblaki, pričelo je močno pihati, zato smo hitro poiskali zavetje v domu. Po popoldanskem plavanju smo pred večerjo zaplesali in se počutili kot na pravi zabavi.

Dan smo zaključili z obiskom kino predstave, ki smo jo organizirali kar v skupnem prostoru. Zaspali smo z mislijo, da nas čaka jutri še en nepozaben dan.