Skoči na glavno vsebino
Select Page

Spoštovani,

veseli nas, da lahko napovemo predstavo Mali princ, ki se bo premierno odvijala v petek, 31. 3. 2023, ob 19.00 v Dvorani prve slovenske vlade v Ajdovščini. Predstava, ki temelji na slavni knjigi Antoinea de Saint-Exupéryja, je ena izmed najbolj priljubljenih uprizoritev, ki se igrajo po vsem svetu. Z navdihujočo zgodbo o prijateljstvu in življenjskih lekcijah, ki jih lahko naučimo od tega malega princa, je predstava primerna za obiskovalce vseh starosti.

Če si želite predstavo ogledati, vas prosimo, da si vzamete čas in izpolnite prijavni obrazec na naslednji povezavi: REZERVACIJA VSTOPNIC  .

S tem si rezervirate svoj sedež v dvorani. Prosimo vas, da za vsakega obiskovalca izpolnite ločen obrazec, saj se bo anketni vprašalnik samodejno zaprl, ko bo doseženo maksimalno število mest.

Rezervirane karte lahko prevzamete od srede, 29. 3. 2023, dalje v avli šole med 7.30 in 15. uro (pri informatorki Ani ali praktikantu Gazmendu) ter uro pred predstavo v avli Dvorane prve slovenske vlade.

Več o predstavi …

(Skupno 126 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost