Kotiček za učence

Dragi učenci in učenke,

Sredi šolskega leta smo se kar naekrat znašli zaprti doma ter začeli opravljati šolske obveznosti na daljavo. Ob tem so se začela porajati različna vprašanja: Kako si organizirati čas, da bomo najbolj učinkoviti? Kaj naj napravimo z vsemi občutki, ki so potrkali na naša vrata zaradi sprememb v našem življenju? Kam po pomoč, po nasvete, ko jih potrebujemo? Tukaj boste našli vse potrebne napotke, kako si lahko olajšate te trenutke.

Ko pa potrebujete pomoč se vedno lahko obrnete na šolsko svetovalno službo. Pišete lahko Adeli (adela.lavrencic@os-ajdovscina.si), Nataši (natasa.cuk@os-ajdovscina.si) ali Mateji (mateja.simcic@os-ajdovscina.si). Za težave na govorno-jezikovnem področju pa se lahko obrnete na Marijano (marijana.faganelj@os-ajdovscina.si).

 

(Skupno 108 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost