Skoči na glavno vsebino
Select Page

17. septembra, na dan zlate knjige, so letošnji prvošolčki prvič obiskali šolsko knjižnico. Seznanili so se s pravili vedenja v knjižnici in ravnanja s knjigo. Prisluhnili so pravljici Peter Klepec, dobili izkaznice in si izposodili knjigo. Drugošolci so ob obisku šolske knjižnice ponovili pravila knjižničnega reda ter prisluhnili pravljici Peter Klepec.

Tretješolci so imeli kulturni dan že v petek, 14. 9. 2012. Spoznali so življenje in delo pisatelja Franceta Bevka s pomočjo odlomkov iz knjige Mladost med gorami. Petošolci so 14. 9. 2012 obiskali Lavričevo knjižnico. Tam jih je sprejela in vodila ga. Alenka Furlan.

Tudi učenci iz Enote so spoznali življenje in delo pisatelja Franceta Bevka. Pritegnila jih je pravljica o Petru Klepcu, ki se je predvajala kot power point predstavitev.

 

zlata_knjiga1   zlata_knjiga2

(Skupno 94 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost