Pogovorne ure 2018/19

Popoldanska pogovorna ura:

  • vsak prvi četrtek v mesecu od 16.00 do 17.00 (1. – 5. razred),
  • vsak prvi četrtek v mesecu od 17.00 do 18.00 (6. – 9. razred).

Koledar popoldanskih pogovornih ur za letošnje šolsko leto:
– 4. oktober 2018
– 8. november 2018
– 6. december 2018
– 10. januar 2019
– 7. februar 2019
– 7. marec 2019
– 4. april 2019
– 9. maj 2019

V septembru in juniju so samo dopoldanske pogovorne ure. Po predhodnem dogovoru z učiteljem so lahko popoldanske pogovorne ure tudi 3. delovni četrtek v mesecu.

Dopoldanska pogovorna ura:

  • drugi, tretji in četrti teden po naslednjem razporedu:

UČITELJICA

 

KDAJ KJE

1.a

OPB

Anja Slejko Kobol

Tina Šušmelj

Ponedeljek, 11.40 – 12.25

 

učilnica 1a

 

1.b

Mateja Vuga

Barbara Trošt

Torek, 11.40 – 12.25

Petek, 9.00 – 9.45

Kabinet 1a

 

1.c

OPB

Tina Vižintin
Vanesa Pev Stibilj

Četrtek, 11.40 – 12.25

 

Kabinet 1a
2.a Anita Gaberšček Četrtek, 10.50 – 11.35 Kabinet 2a
2.b Saša Kravos Torek, 10.00 – 10.45 Kabinet 2a
2.c Maja Bitežnik četrtek, 10.00 – 10.45 Kabinet 2a
3.a Kristina Angelov Troha Torek, 11.40 – 12.25 Kabinet 3
3.b Katja Gortnar Četrtek, 8.00 – 8.45 Kabinet 3
3.c Tina Marc Petek, 8.00 – 8.45 Kabinet 3
4.a Lilijana Rijavec ponedeljek, 10.45 – 11.35 Kabinet 5a
4.b Katja Rijavec torek, 8.50 – 9.35 Kabinet 5a
4.c Sara Bolko torek, 11.40 – 12.25 Kabinet 5a
5.a Marta Benko sreda, 10.50 – 11.35 Kabinet 5a
5.b Marjetica Stopar torek, 10.50 – 11.32 Kabinet 5a
5.c Mara Obed četrtek 10.50 -11.35 učilnica 5.c
6.a Katja Leban Četrtek, 11.40 – 12.25 uKabinet 10a
6.b

Damjana Dolenc

Darja Vidmar

Sreda, 11.40 – 12.25

Četrtek, 11.40 – 12.25

Kabinet 15a

zbornica

6.c Tanja Čermelj sreda, 9.40 – 10.35 učilnica 5
7.a Petra Kodre sreda, 8.00 – 8.45 Kabinet 15a
7.b Peter Čermelj sreda, 11.35 – 12.25 Kabinet 15a
8.a Jasmina Putnik torek, 11.40 – 12.25 Kabinet 9a
8.b

Kristjan Mavri

Tina Brecelj

Ponedeljek, 12.30 – 13.15

Ponedeljek, 8.50 – 9.35

Kabinet 10a

Kabinet OPP

8.c Nataša Čuk torek, 8.00 – 8.45 Pisarna
9.a Peter Avbar Torek, 8.00 – 8.45 Kabinet 9a
9.b Nataša Rupnik petek, 8.00 – 8.45 Učilnica 7
9.c Alenka Fakin torek, 9.40 – 10.25 Kabinet 10a
FI, TIT Sašo Žigon sreda, 10.50 – 11.35 Kabinet 20a
ŠPO Aleksander Lapajne Torek, 9.40 – 10.25 zbornica
ŠPO Zalka Bolčina torek, 9.40 – 10.25 zbornica
KE, NAR Nataša Kolaković Ponedeljek, 12.30 – 13.15 učilnica 19
BIO, GOS, NAR Teodora Slokar Ponedeljek, 12.30 – 13.15 Kabinet 18a
1. – 2. OPP NIS

Darja Benčina

Keti Bratina

torek, 12.30 – 13.15

torek, 8.50 – 9.35

Kabinet OPP

Zbornica

4. – 6. OPP NIS Petra Premrl Petek, 10.45 – 11.35 Kabinet OPP
7.–8. OPP NIS Tina Vehovec torek, 10.00 – 10.45 Kabinet OPP
4. – 6. OPP NIS Lara Bizjak petek 10.00 – 10.45 Kabinet OPP
9. OPP NIS Damjana Urh Torek, 10.00 – 10.45 Kabinet OPP
OPB/TIT/NIP Vladimir Bačič sreda, 11.40 – 12.25 Kabinet OPP
DSP Helena Žerjal Petek, 12. 25- 13. 10 Kabinet  DSP
DSP Lucija Valič sreda,12.30 – 13.15 Kabinet DSP
TJA Emelina Vidrih torek, 8.50 – 9.35 Kabinet 1a
TJA Katja Furlan Sreda, 9.40 – 10.25 Kabinet 10a
IIT Andrejka Repič torek, 11.40 – 12.25 Kabinet 12a
LUM, NIP Maja Štefin torek, 12.30 – 13.15 Učilnica 7
SLO Sandra Peršin Nemec Ponedeljek, 8.50 – 9.35 knjižnica
GUM Maja Hrovat Ponedeljek, 9.40 – 10.25 Kabinet 21a
OPB Peter Cizl Ponedeljek, 11.35 – 12.25 zbornica
OPB Ana Lokar četrtek, 10.50 – 11.35 Kabinet 1a
OPB Primož Zgonik četrtek, 10.50 – 11.35 Kabinet 1a
OPB Ester Kovač Schlegel ponedeljek, 11:35 – 12:25 Kabinet 2a
OPB Maja Petrič Četrtek, 10:30 – 11:15 Kabinet 3a
OPB Izidora Černigoj Petek, 8.50 – 9.35 Kabinet 5a
3.a/OPB Tatjana Leskovec Sever Petek, 9.00-9.45 Kabinet 3
OPB Maja Peršič/Ksenija Benko Torek, 10.50 – 11.35 Kabinet 5a
2. a,b/OPB Tea Ličen ponedeljek, 11.35-12.25 kabinet 2a
MAT Darinka Mravlja petek, 9.40 – 10.25 Kabinet 15a
MAT Nataša Bavčar četrtek, 10.50 – 11.35 Kabinet 15a
GEO Andrej Kogoj ponedeljek, 10:50- 11:35 Učilnica 13
ZGO Savina Božič petek, 8.50 – 9.35 Kabinet 12a
ISP Terezija Valič sreda, 10.50 – 11.35 Kabinet 12a
1. L Petra Terbižan Slejko sreda, 8.00 – 8.45 Matična učilnica
2., 3. L Tatjana Lipušček četrtek,  10.00 – 10.45 Matična učilnica
4. 5. L Zmaga Kos četrtek, 8.00 – 8.45 kabinet
Karolina Kobal ponedeljek, 10.00 – 10.45 Matična učilnica
OPB/SLO3 Mirjam Bratož torek, 11.35 – 12.25 knjižnica
OPB Tea Furlan Ponedeljek, 11.40 – 12.25 zbornica

 

(Skupno 679 obiskov, današnjih obiskov 3)