Skoči na glavno vsebino
Select Page

Učenci prvih petih razredov prilagojenega programa smo zadnje tedne bili v pričakovanju. V pridobivanju zadnjih ocen, pisanju zadnjih zapisov v zvezek in računanju zadnjih računov smo bili z mislimi že pri našem zaključnem izletu.

Končno je le prišel ta dan, ko smo se usedli na avtobus in se odpeljali po poti ob smaragdni reku na Most na Soči. Po krajšem sprehodu in raziskovanju okolice reke, kjer so nam družbo delala račke, smo dočakali vrhunec. Kapitan nas je pozdravil in povabil na svojo ladjo Lucijo ter nas popeljal na pot. Med plovbo smo tudi mi za nekaj minut postali kapitani ladje. Naše trobljenje se je slišalo skoraj do Ajdovščine. Vmes smo poslušali tudi zgodbo o nastanku reke Soče in skrivnostih okolice. Očarani od rečnih lepot smo skupaj ustvarili še en lep spomin na to šolsko leto.

Sedaj smo pripravljeni, da zaplujemo v poletne počitnice. Čudovite bodo. Polne novih doživetih.

(Skupno 11 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost