Select Page

Dnevi dejavnosti

Šolsko leto 2020/21

1. RAZRED
DATUM VSEBINA VODJA

 

KULTURNI

DNEVI

po dogovoru Ogled predstave Keti Bratina
oktober 2020 Filmska vzgoja Anja Slejko
februar 2021 Delimo kulturo Tina Vižintin
junij 2021 Proslava ob dnevu državnosti Anja Slejko

NARAVOSLOVNI

DNEVI

september 2020 Tetka Jesen Tina Vižintin
februar 2021 Poskusi iz naravoslovja (Kresnička) Mateja Vuga
maj 2021 Na travniku Mateja Vuga

TEHNIŠKI

DNEVI

september 2020 Ustvarjanje iz odpadnega materiala Keti Bratina
november 2020 Ročna dela Vanesa Pev Stibilj
marec 2021 Izdelek iz gline Tatjana Lipušček

ŠPORTNI

DNEVI

september 2020 Pohod Tina Vižintin
januar 2021 Zimski športni dan Mateja Vuga
marec 2021 Pohod v Dolgo Poljano Vanesa Pev Stibilj
maj 2021 Dan šole Tatjana Lipušček
junij 2021

Pohod v okolici Kranjske Gore

(obvezna ekskurzija)

Tatjana Lipušček

 

2. RAZRED
DATUM VSEBINA VODJA

KULTURNI

DNEVI

september 2020 Ogled gledališke predstave Zverjasec (obvezna ekskurzija) Maja Bitežnik
oktober  2020 Filmska vzgoja Tina Šušmelj
februar 2021 Delimo kulturo

Tatjana L. Sever

Daša Černigoj

 pomlad 2021 Mestni muzej Ljubljana ali kamišibaj Maja Bitežnik

NARAVOSLOVNI

DNEVI

februar 2021 Poskusi iz naravoslovja Tina Šušmelj
jesen 2020 Čarobni gozd Tatjana Leskovec Sever
maj 2021 Čebele

Tatjana L. Sever

Daša Černigoj

TEHNIŠKI

DNEVI

september  2020 Osnove računalništva

Maja Bitežnik

 

november 2020 Izdelek iz odpadnih materialov Tina Šušmelj
marec 2021 Grafično oblikovanje

Tina  Šušmelj

Daša Černigoj

ŠPORTNI

DNEVI

september 2020 Prvi jesenski pohod

 Maja Bitežnik

Daša Černigoj

september  2020 Drugi jesenski pohod

Tina  Šušmelj

Daša Černigoj

marec 2020 Spomladanski pohod

Maja Bitežnik

Daša Černigoj

april 2021 Testiranje za ŠVK in Zlati sonček Tatjana Leskovec Sever
maj 2021 Dan šole Tatjana  Leskovec Sever

 

3. RAZRED
DATUM VSEBINA VODJA

KULTURNI

 

DNEVI

september 2020 Dan Zlate knjige (računalništvo)

Saša Kravos

Petra Terbižan Slejko

oktober  2020 Dejavnosti ob tednu otroka (kamišibaj)

Tina Marc

Petra Terbižan Slejko

december 2020 Ogled predstave Kristina Angelov Troha
februar 2021 Dan kulture

Kristina Angelov Troha

Petra Terbižan Slejko

NARAVOSLOVNI

DNEVI

januar  2021             Naravoslovni poskusi

Barbara Trošt

Petra Terbižan Slejko

marec 2021 Človek in zdravje

Saša Kravos

Petra Terbižan Slejko

april/junij 2021 Na morski obali* Tina Marc

TEHNIŠKI

DNEVI

september 2020             Osnove računalništva

Kristina Angelov Troha

Petra Terbižan Slejko

december 2020                     Gibanje

Barbara Trošt

Petra Terbižan Slejko

april/junij 2021 Igrača* Saša Kravos

ŠPORTNI

DNEVI

september 2020 Jesenski pohod (Slano blato)

Kristina Angelov Troha

Petra Terbižan Slejko

april 2021 Športne aktivnosti

Barbara Trošt

Petra Terbižan Slejko

maj 2021 Spomladanski pohod (Vipavski Križ)

Saša Kravos

Petra Terbižan Slejko

april/junij 2021 Plavanje* Tina Marc
april/junij 2021 Športne igre* Tina Marc

*Šola v naravi: Debeli rtič 6. 4. 2021 – 9. 4. 2021 ali Savudrija (Hrvaška) od 21. 6. 2021 – 24. 6. 2021 (prilagajanje glede na epidemiološko stanje v Sloveniji)

4. RAZRED
DATUM VSEBINA VODJA

KULTURNI

DNEVI

september 2020 V knjigah se skrivajo zakladi Lilijana Rijavec
 december 2020 ali februar 2021

Ogled  predstave v Novi Gorici

ali Kamišibaj

Mara Obed
februar 2021 Slovenski kulturni praznik – podarimo kulturo v VDC Ajdovščina Anita Gaberšček

NARAVOSLOVNI

DNEVI

november 2020 Dan slovenske hrane Karolina Kobal
april 2021 Voda – poskusi Lilijana Rijavec
maj 2021

Znanstival – ogled EIMV in hiše eksperimentov – Ljubljana

(obvezna ekskurzija)

ali Električni krog in svetilka

Mara Obed

TEHNIŠKI

DNEVI

oktober, november 2020 Izdelka iz lesa in papirja Anita Gaberšček
oktober 2020 Osnove računalništva  Karolina Kobal
marec 2021 Izdelki iz naravnih materialov  Lilijana Rijavec
maj, junij 2021

Električni krog in svetilka

ali Od ideje do izdelka

Anita Gaberšček

ŠPORTNI

DNEVI

 september 2020 Pohod Karolina Kobal
oktober 2020 Pohod Lilijana Rijavec
april 2021 Pohod po poteh ajdovske industrije Mara Obed
maj 2021 Dan šole Karolina Kobal
junij 2021 Plavanje – Akvatlon Anita Gaberšček

 

5. RAZRED
DATUM VSEBINA VODJA

KULTURNI

DNEVI

december 2020 Ogled predstave Tea Ličen
februar 2021 Delimo kulturo Tea Ličen
maj 2021 Dan šole Tea Ličen

NARAVOSLOVNI

DNEVI

oktober 2020 Zdrava prehrana mladostnika Marjetica Stopar
februar 2021 Vreme in meritve Mara Obed
april  2021 Razvrščanje in ločevanje snovi Tea Ličen

TEHNIŠKI

DNEVI

december 2020 Izdelek iz usnja Marjetica Stopar
april 2021 Kolo Primož Zgonik
maj 2021 Obdelava materialov Marjetica Stopar
     junij 2021 Recikliranje oblačil Marjetica Stopar

ŠPORTNI

DNEVI

september 2020 Pohod na Čaven Primož Zgonik
februar 2021 Smučanje* Mara Obed
februar 2021 Igre na snegu* Mara Obed
februar 2021 Zimski pohod* Mara Obed
junij 201 Kolesarjenje Primož Zgonik

*Šola v naravi: od 1. do 5. 2. 2021

6. RAZRED
DATUM VSEBINA VODJA

KULTURNI

DNEVI

december 2020 Literarna ustvarjalnica Peter Avbar
november 2020 Glasbena delavnica Ana Celin Lenarčič
februar 2021 Srečanje z ustvarjalcem Petra Kodre

NARAVOSLOVNI

DNEVI

feb 2021 Energija – sonce Teodora Slokar
maj 2021

Kraški pojavi

(obvezna ekskurzija)

Eva Pellegrini Mitič
maj 2021 Travnik Teodora Slokar

TEHNIŠKI

DNEVI

november 2020 Zgodovina pisave

Nataša Rupnik

Matjaž Simonič

januar 2021 Grafika Nataša Rupnik
november 2020 Ustvarjalne delavnice razredniki
september 2020 Varna raba interneta in računalniško opismenjevanje Nataša Čuk

ŠPORTNI

DNEVI

september 2020 ali junij 2021 Plavanje, štafetni kros Darja Vidmar
september ali oktober 2020 Pohod Sv. Pavel Aleksander Lapajne
 februar 2021 Zimski športni dan Jernej Rosa
april ali maj 2021 Atletika Zalka Bolčina
maj 2021 Dan šole Aleksander Lapajne

 

7. RAZRED
DATUM VSEBINA VODJA

KULTURNI

 

DNEVI

marec 2021 Operno popotovanje od baroka do muzikala – koncert, ogled Opere Ana Celin Lenarčič
marec/april 2021 Domača pokrajina Savina Božič
oktober 2021 Filmski dan Peter Avbar, Nataša Čuk

NARAVOSLOVNI

DNEVI

september 2020 Svetloba Nataša Kolaković
november 2020 Svet snovi Nataša Kolaković
junij 2021

Morska biološka postaja Piran

(obvezna ekskurzija)

Nataša Kolaković

TEHNIŠKI

DNEVI

november 2020 Izdelek Tanja Čermelj
november 2020 Izdelek Tanja Čermelj
september 2020 Računalniško opismenjevanje Matjaž Simonič
november 2020 Ustvarjalne delavnice Sašo Žigon

ŠPORTNI

DNEVI

september 2020 ali junij 2021 Plavanje, štafetni kros Darja Vidmar
oktober 2020 Pohod na Javornik Darja Vidmar
februar 2021 Zimski športni dan Jernej Rosa
april ali maj 2021 Atletika Darja Vidmar
maj 2021 Dan šole Aleksander Lapajne

 

8. RAZRED
DATUM VSEBINA VODJA

KULTURNI

DNEVI

oktober 2020 Kras Nataša Rupnik
marec 2021 Barok v Vipavski dolini Nataša Rupnik
december 2020 Gledališka delavnica: Županova Micka

Teja Volk

 

NARAVOSLOVNI

DNEVI

september 2020 Spolna vzgoja Teodora Slokar
april 2021 Merjenje Sašo Žigon
junij 2021 Homeostaza telesa Teodora Slokar

TEHNIŠKI

DNEVI

september 2020 Računalniško opismenjevanje Matjaž Simonič
oktober 2020 Poklicno usmerjanje Nataša Čuk
april 2021 Hubelj Savina Božič
junij 2021 Filmska vzgoja Nataša Čuk

ŠPORTNI

DNEVI

september 2020

ali junij 2021

Plavanje, štafetni kros Darja Vidmar
oktober 2020 Pohod Nanos Jernej Rosa
februar 2021 Zimski športni dan Aleksander Lapajne
april  2021 Atletika Darja Vidmar
maj  2021 Dan šole Aleksander Lapajne

Ekskurzija izbirnih predmetov likovno snovanje in italijanščina: Čedad in Gorica, april 2021

9. RAZRED
 DATUM VSEBINA VODJA

KULTURNI

DNEVI

junij 2021 Domoljubje Petra Kodre
april 2021 Gorenjski slavček (opera) ALI Sprehod skozi zgodovino jazza (koncert), Narodna galerija Ana Celin Lenarčič
 junij 2021 Valeta

Peter Avbar

Nataša Rupnik

NARAVOSLOVNI DNEVI januar 2021 Raziskovanje v naravoslovju Teodora Slokar
zima 2020-21 Oblike površja, kamnine in fosili Eva Pellegrini Mitič
junij 2021 Pasti mladostništva Kristina Valič

TEHNIŠKI

DNEVI

september/ oktober 2020 Onesnaževanje – Pollution Katja Furlan
marec 2021 Matematika v tehniki Nataša Bavčar
september 2020 Računalniško opismenjevanje Matjaž Simonič
junij 2021 Filmski dan Peter Avbar

ŠPORTNI

DNEVI

september 2020  Pohod h Krnskemu jezeru Aleksander Lapajne
september 2020 Pohod Krnsko jezero – Bohinj Aleksander Lapajne
februar 2021 Zimski športni dan Jernej Rosa
maj 2021 Dan šole Aleksander Lapajne
junij 2021

Zaključna ekskurzija

(obvezna ekskurzija)

Jernej Rosa

Ekskurzija izbirnih predmetov likovno snovanje in italijanščina: Čedad in Gorica, april 2021

1., 2., in 3. RAZRED OPP NIS
DATUM VSEBINA RAZRED VODJA

KULTURNI

DNEVI

september 2020 Domišljija ne pozna meja 1. – 3. Darja Benčina
oktober 2020 Ogled gledališke predstave 1. – 3. Darja Benčina
februar 2021 Delimo kulturo 1. – 3. Darja Benčina
maj 2021 Dan šole 1. – 3. Darja Benčina

NARAVOSLOVNI

DNEVI

september 2020 Orientacija v naravi 1. – 3. Darja Benčina
november 2020 Zdrav slovenski zajtrk 1. – 3. Darja Benčina
maj 2021 Čebele 1. – 3. Darja Benčina

TEHNIŠKI

DNEVI

september 2020 Šola pozdravljena 1. – 3. Darja Benčina
december 2020 Novoletni izdelek 1. – 3. Darja Benčina
april 2021 Mladi tehnik 1. – 3. Darja Benčina
september 2020 Jesenski pohod in miniolimpijada 1. – 3. Darja Benčina

ŠPORTNI

DNEVI

marec 2021 Pohod v Vipavski Križ 1. – 3. Darja Benčina
april 2021 Športne igre 1. – 3. Darja Benčina
junij 2021 Pohod 1. – 3. Darja Benčina
junij 2021 Plavanje 1. – 3. Darja Benčina
september 2020 Domišljija ne pozna meja 1. – 3. Darja Benčina

 

4., 5., 6. RAZRED OPP NIS
DATUM VSEBINA RAZRED VODJA

KULTURNI

DNEVI

november 2020 Filmska vzgoja 4., 5., 6. Nika Obed
februar 2021 Delimo kulturo 4., 5., 6. Lara Bizjak
december 2020 Ogled predstave 4., 5., 6. Lara Bizjak

NARAVOSLOVNI

DNEVI

januar 2021 Poskusi 4., 5.,6. Nika Obed
april 2021 Urejanje vrta 4., 5. 6. Lara Bizjak
april/junij 2021 Življenjsko okolje 4. Nika Obed
april/junij 2021 Na morski obali* 5., 6. Lara Bizjak

TEHNIŠKI

DNEVI

september 2020 Uporaba računalnika 4., 5., 6. Lara Bizjak
april 2021 Mladi tehnik 4., 5., 6. Nika Obed
september 2020 Orientacija 4., 5., 6. Lara Bizjak
junij 2021 Izdelava izdelka 4. Nika Obed
april/junij 2021 Igrača* 5., 6. Lara Bizjak

ŠPORTNI

DNEVI

oktober 2020 Pohod 4., 5.,6. Nika Obed
maj 2021 Dan šole 4., 5.,6. Lara Bizjak
maj 2021 Igrajmo se varnost 4., 5., 6. Anja Ferjančič
april/junij 2021 Športne igre 4. Nika Obed
april/junij 2021 Športne igre* 5., 6. Lara Bizjak
junij 2021 Vodne igre 4. Nika Obed
april/junij 2021 Plavanje* 5., 6. Lara Bizjak

*Šola v naravi: Debeli Rtič (Slovenija) od 6. 4. 2021 do 9. 4. 2021 ali Savudrija (Hrvaška) od 21. 6. 2021 do 24. 6. 2021

7., 8.  RAZRED OPP NIS
DATUM VSEBINA RAZRED VODJA

KULTURNI

DNEVI

februar 2021 Delimo kulturo 7., 8. Nika Kos
marec 2021 Ogled predstave 7.,8. Klara Slokar
marec 2021 Gledališče 7., 8. Nika Kos

NARAVOSLOVNI

DNEVI

oktober 2020 Gozd 7, .8. Nika Kos
november 2020 Naravoslovni poskusi 7., 8. Klara Slokar
april 2021 Orientacija v naravi 7., 8. Nika Kos

 

TEHNIŠKI

DNEVI

september 2020 Uporaba računalnika 7.,8. Nika Kos
december 2020 Novoletni izdelek/bazar 7.,8. Klara Slokar
februar 2021 Izdelek 8. Klara Slokar
marec 2021 Poklic: kuhanje 8. Klara Slokar
marec 2021 Gledališče 8. Klara Slokar
april 2021 Poklic: vrtnarstvo 8.. Klara Slokar
april 2021 Mladi tehnik 7., 8. Nika Kos
maj 2021 Igrajmo se varnost 7., 8.. Nika Kos
maj 2021 Užitne rastline v naravi 8. Klara Slokar
junij 2021 Poklic: slaščičar 8. Klara Slokar

ŠPORTNI

DNEVI

september 2020 Pohod       7., 8. Klara Slokar
januar 2021 Zimski športi 7., 8. Nika Kos
april 2021 Športne igre 7., 8. Nika Kos
maj 2021 Dan šole 7.,8. Nika Kos
junij 2021 Vodne igre 7., 8. Klara Slokar

 

9. IN 10.  RAZRED OPP NIS
DATUM VSEBINA RAZRED VODJA

KULTURNI

DNEVI

september 2020 Dan zlate knjige 9. – 11. Damjana Urh
februar 2021 Delimo kulturo 9. – 11. Damjana Urh
marec 2021 Ogled predstave 9. – 11. Damjana Urh

NARAVOSLOVNI

DNEVI

maj 2021 Užitne rastline v naravi 9. – 11. Damjana Urh
november 2020 Naravoslovni poskusi 9. – 11. Damjana Urh

 

TEHNIŠKI

DNEVI

september 2020 Uporaba računalnika 9. – 11. Damjana Urh
september 2020 Orientacija 9. – 11. Damjana Urh
marec 2021 Gledališče 9. – 11. Damjana Urh
december 2020 Novoletni izdelek 9. – 11. Damjana Urh
marec 2021 Poklic: kuhar 9. – 11. Damjana Urh
april 2021 Poklic: vrtnar 9. – 11. Damjana Urh
april 2021 Mladi tehnik 9. – 11. Damjana Urh
maj 2021 Zgodovina 20. stoletja 9. – 11. Damjana Urh
junij 2021 Poklic: slaščičar 9. – 11. Damjana Urh
junij 2021 Organizacija dogodka 9. – 11. Damjana Urh

ŠPORTNI

DNEVI

oktober 2020 Pohod 9. – 11. Damjana Urh
januar 2021 Zimski športi 9. – 11. Damjana Urh
april 2021 Športne igre 9. – 11. Damjana Urh
maj 2021 Dan šole 9. – 11. Damjana Urh
junij 2021 Vodne igre 9. – 11. Damjana Urh

 

Za dejavnosti, ki so vezane na vreme in na izvajalce, si pridržujemo pravico do sprememb.

(Skupno 530 obiskov, današnjih obiskov 1)