Dnevi dejavnosti

Šolsko leto 2018/19

 

1. RAZRED
DATUM VSEBINA VODJA

KULTURNI

DNEVI

oktober 2018 Ogled predstave

Tina Vižintin

Petra T. Slejko

oktober 2018 Filmska vzgoja

Tina Šušmelj

Petra T. Slejko

februar 2019 Slovenski kulturni praznik

Tina Vižintin

Petra T. Slejko

maj 2019 Dejavnosti ob dnevu šole Tina Šušmelj

NARAVOSLOVNI

DNEVI

september 2018 Tetka jesen

Anja Slejko Kobol

Petra T. Slejko

februar 2019 Poskusi iz naravoslovja (Kresnička)

Anja Slejko Kobol

Petra T. Slejko

maj 2098 Na travniku

Anja Slejko Kobol

Petra T. Slejko

TEHNIŠKI

DNEVI

september 2018 Ustvarjanje iz odpadnega materiala

Mateja Vuga

Petra T. Slejko

november 2018 Ročna dela

Vanesa Pev Stibilj

Petra T. Slejko

marec  2019 Izdelek iz gline

Tina Šušmelj

Petra T. Slejko

ŠPORTNI

DNEVI

september 2018 Pohod (matična šola) Barbara Trošt
september 2018 Dobrodelni tek

Mateja Vuga

Petra T. Slejko

januar 2019 Zimski športni dan (Lokavec) Petra T. Slejko
september/marec  2019 Pohod

Petra T. Slejko

Barbara Trošt

april 2019 Testiranje za ŠVK in Zlati sonček

Vanesa Pev Stibilj

Petra T. Slejko

junij 2019 Pohod v okolici Kranjske Gore (obvezna ekskurzija)

Mateja Vuga

Petra T. Slejko

 

2. RAZRED
DATUM VSEBINA VODJA

KULTURNI

DNEVI

februar 2019 Delimo kulturo Anita Gaberšček, Tatjana Lipušček
april 2019

Šolski muzej Ljubljana

(obvezna ekskurzija)

Saša Kravos,

Tatjana Lipušček

sporočijo iz LGL Ogled gledališke predstave

Saša Kravos,

Tatjana Lipušček

maj 2019 Dejavnosti ob dnevu šole

Maja Bitežnik,

Tatjana Lipušček

NARAVOSLOVNI

DNEVI

januar 2019 Poskusi iz naravoslovja

Maja Bitežnik,

Tatjana Lipušček

maj 2019 Obisk ZD: Skrb za zdravje

Anita Gaberšček,

Tatjana Lipušček

junij 2019 Čebele

Saša Kravos,

Tatjana Lipušček

TEHNIŠKI

DNEVI

november 2018 Izdelki iz odpadnega materiala

Anita Gaberšček,

Tatjana Lipušček

februar 2019 Informatika

Saša Kravos,

Tatjana Lipušček

marec 2019 Ročna dela

Maja Bitežnik,

Tatjana Lipušček

ŠPORTNI

DNEVI

september 2018 Dobrodelni tek (29. 9. 2018)

Saša Kravos,

Tatjana Lipušček

oktober 2018 Jesenski športni dan

Anita Gaberšček,

Tatjana Lipušček

marec 2019 Pohod v Vipavski Križ

Anita Gaberšček,

Tatjana Lipušček

april 2019 Testiranje za ŠVK in medrazredne športne igre

Maja Bitežnik,

Tatjana Lipušček

junij 2019 Pohod

Maja Bitežnik,

Tatjana Lipušček

 

 

3. RAZRED
DATUM VSEBINA VODJA

KULTURNI

 

DNEVI

september 2018 Dan Zlate knjige

Katja Gortnar

Karolina Kobal

november  2018 Ogled predstave Kristina Angelov Troha
februar 2019 Dan kulture

Kristina Angelov Troha

Karolina Kobal

maj 2019 Dan šole

Tina Marc

Karolina Kobal

NARAVOSLOVNI

DNEVI

januar  2019             Naravoslovni poskusi

Tina Marc

Karolina Kobal

marec 2019 Človek in zdravje

Katja Gortnar

Karolina Kobal

 

junij 2019 Na morski obali* Tina Marc

TEHNIŠKI

DNEVI

november 2018                    Gibanje Kristina Angelov Troha
december 2018                     Ročni izdelki

Kristina Angelov Troha

 

junij 2019 Mozaik* Katja Gortnar

ŠPORTNI

DNEVI

september 2018 Dobrodelni tek Katja Gortnar
april 2019 Spomladanski pohod Kristina Angelov Troha
maj 2019 Atletika Katja Gortnar
junij 2019 Plavanje* Tina Marc
junij 2019 Športne igre* Tina Marc

 

*Šola v naravi:Savudrija (Hrvaška) od 18. 6. do 21. 6. 2019

 

 

 

4. RAZRED
DATUM VSEBINA VODJA

KULTURNI

DNEVI

19.december 2018 Ogled  predstave Čarovnik iz Oza in Bevkove knjižnice v Novi Gorici

Lilijana Rijavec

 

2. februar 2019 Slovenski kulturni praznik – podarimo kulturo v DSO Ajdovščina

Sara Bolko

 

11. maj 2019 Dejavnosti ob dnevu šole – filmski dan Sara Bolko

NARAVOSLOVNI

DNEVI

21. 11. 2018 Dan slovenske hrane Katja Rijavec
april 2019 Voda – poskusi

Katja Rijavec

 

31.maj 2019

Znanstival – ogled EIMV in hiše eksperimentov – Ljubljana

(obvezna ekskurzija)

Sara Bolko

TEHNIŠKI

DNEVI

oktober 2018 Izdelka iz lesa in papirja

Katja Rijavec

 

december 2018 izdelki iz naravnih materialov

  Lilijana Rijavec

 

marec 2019 Izdelki iz blaga

 Lilijana Rijavec

 

maj 2019 Električni krog in svetilka

Katja Rijavec

 

ŠPORTNI

DNEVI

11. 9. 2018 Pohod, Mini olimpijada in športne igre Sara Bolko
29. 9. 2018 Dobrodelni tek Katja Rijavec
marec 2019 Spomladanski pohod – Budanje Lilijana Rijavec
april 2019 Pohod in ogled čistilne naprave Katja Rijavec
junij 2019 Plavanje – Akvatlon

Lilijana Rijavec

 

 

 

 

5. RAZRED
DATUM VSEBINA VODJA

KULTURNI

DNEVI

oktober 2018 Ogled baletne predstave Marta Benko
februar 2019 Delimo kulturo Marta Benko
maj 2019 Dan šole Marta Benko

NARAVOSLOVNI

DNEVI

september, oktober 2018 Vreme in meritve Marjetica Stopar
november 2018 Zdrava prehrana mladostnika Marjetica Stopar
april  2019 Razvrščanje in ločevanje snovi (sodelovanje s Komunalo Ajdovščina) Marta Benko

TEHNIŠKI

DNEVI

december 2018 Praznični izdelek Marjetica Stopar
januar 2019 Izdelava termovke Marjetica Stopar
marec 2019 Obnovljivi viri energije* Mara Obed
marec 2019 Recikliranje oblačil Marjetica Stopar

ŠPORTNI

DNEVI

september 2018 Pohod na Čaven Marta Benko
oktober 2018 Plavanje Mara Obed
marec 2019 Igre na snegu* Mara Obed
marec 2019 Smučanje* Mara Obed
junij 2019 Kolesarjenje Marta Benko

 

*Šola v naravi: Pohorje od 14. do 18. 1. 2019

 

6. RAZRED
DATUM VSEBINA VODJA

KULTURNI

DNEVI

december 2018 Literarna ustvarjalnica

Peter Avbar

Petra Kodre

oktober 2018 Cajon in boomwhacker delavnica Nevenka Lozar
11. 5. 2019 Filmski dan

Nataša Čuk

Peter Avbar

NARAVOSLOVNI

DNEVI

2. 2. 2019 Energija – sonce Teodora Slokar
maj 2019

Kraški pojavi

(obvezna ekskurzija)

Andrej Kogoj
maj 2019 Travnik Teodora Slokar

TEHNIŠKI

DNEVI

november 2018 Zgodovina pisave Maja Štefin
november 2018 Grafika Nataša Rupnik
december 2018 Ustvarjalne delavnice Sašo Žigon
februar 2019 Varna raba interneta Jasmina Putnik

ŠPORTNI

DNEVI

september 2018 ali junij 2019 Plavanje Darja Vidmar
september ali oktober 2018 Pohod Sv. Pavel Darja Vidmar
september  2018 Dobrodelni tek Zalka Bolčina
januar 2019 Zimski športni dan Zalka Bolčina
april 2019 Atletika Aleksander Lapajne

 

7. RAZRED
DATUM VSEBINA VODJA

KULTURNI

DNEVI

8. januar 2019 Izlet v kraljestvo zvoka, Muzej iluzij Petra Habjanič Gregorc
marec/april 2019 Domača pokrajina Savina Božič
september 2018 – junij 2019 Realizacija po urah Različno

NARAVOSLOVNI

DNEVI

september 2018 Mejice Nataša Kolaković
november 2018 Svetloba Nataša Kolaković
junij 2019

Morska biološka postaja Piran

(obvezna ekskurzija)

Nataša Kolaković

TEHNIŠKI

DNEVI

november 2018 Izdelek Tanja Čermelj
november 2018 Izdelek Tanja Čermelj
november 2018 Izdelek Tanja Čermelj
december 2018 Ustvarjalne delavnice Sašo Žigon

ŠPORTNI

DNEVI

september 2018 ali junij 2019 Plavanje Darja Vidmar
september  2018 Pohod na Javornik Zalka Bolčina
september 2018 Dobrodelni tek Aleksander Lapajne
januar 2019 Zimski športni dan Zalka Bolčina
april 2019 Atletika Aleksander Lapajne

 

Ekskurzija izbirnih predmetov NI1, NI 2, NI 3:  jesen 2018/ pomlad 2019 (če bo zanimanje)

Ekskurzija izbirnih predmetov likovno snovanje in italijanščina: Trst, april 2019

 

 

 

8. RAZRED
DATUM VSEBINA VODJA

KULTURNI

DNEVI

oktober 2018 Kras Nataša Rupnik
marec 2019 Barok v Vipavski dolini Nataša Rupnik
september 2018 – junij 2019 Realizacija po urah

Različno

 

NARAVOSLOVNI

DNEVI

september 2018 Spolna vzgoja Teodora Slokar
april 2019 Merjenje Sašo Žigon
maj 2019 Homeostaza telesa Teodora Slokar

TEHNIŠKI

DNEVI

september 2018 Bistra Sašo Žigon
oktober 2019 Poklicno usmerjanje Nataša Čuk
april 2019 Hubelj Andrej Kogoj
junij 2019 Filmska vzgoja Nataša Čuk

ŠPORTNI

DNEVI

september 2018 ali junij 2019 Plavanje Darja Vidmar
september  2018 Dobrodelni tek Aleksander Lapajne
oktober 2018 Pohod na Nanos Aleksander Lapajne
januar 2019 Zimski športni dan Zalka Bolčina
april 2019 Atletika Zalka Bolčina

 

Ekskurzija izbirnih predmetov likovno snovanje in italijanščina: Trst, april 2019

Ekskurzija izbirnih predmetov NI 1, NI 2, NI 3:  jesen 2018 / pomlad 2019 (če bo zanimanje)

 

 

9. RAZRED
 DATUM VSEBINA VODJA

KULTURNI

DNEVI

junij 2019 Domoljubje Petra Kodre
27. marec 2019 Gorenjski slavček-opera, Narodna galerija Petra H. Gregorc
september 2018 – junij 2019 Realizacija po urah Različno

NARAVOSLOVNI

DNEVI

oktober 2018 Smrekova draga (6 ur) Teodora Slokar
november 2018 – maj 2019 Oblike površja, kamine in fosili Andrej Kogoj
junij 2019

Zaključna ekskurzija

(obvezna ekskurzija)

razredniki

TEHNIŠKI

DNEVI

september/ oktober 2018 Onesnaževanje – pollution Alenka Fakin
marec 2019 Matematika v tehniki Nataša Bavčar
21. september 2018 Ajdovska industrija in obrt

Sašo Žigon,

Tanja Čermelj

junij 2019 Valeta razredniki

ŠPORTNI

DNEVI

september 2018  Pohod h Krnskemu jezeru Zalka Bolčina
september 2018 Pohod Krnsko jezero – Bohinj Zalka Bolčina
september 2018 Dobrodelni tek Aleksander Lapajne
januar 2019 Zimski športni dan Zalka Bolčina
junij 2019 Plavanje Darja Vidmar

 

Ekskurzija izbirnih predmetov likovno snovanje in italijanščina: Trst, april 2019

Ekskurzija izbirnih predmetov NI1, NI 2, NI 3:  jesen 2018 / pomlad 2019 (če bo zanimanje)

 

 

1. in 2.  RAZRED OPP NIS
DATUM VSEBINA RAZRED VODJA

KULTURNI

DNEVI

oktober Ogled filma 1., 2. Darja Benčina
februar Delimo kulturo 1., 2. Darja Benčina
april Ogled gledališke predstave 1., 2. Darja Benčina
maj Dan šole 1., 2. Darja Benčina

NARAVOSLOVNI

DNEVI

september Tetka jesen 1., 2. Darja Benčina
september Varno v prometu 1., 2. Darja Benčina
junij Kmetija 1., 2. Darja Benčina

TEHNIŠKI

DNEVI

september Ustvarjanje iz odpadnega materiala 1., 2. Darja Benčina
december Novoletni izdelek 1., 2.  Darja Benčina
april Vrt 1., 2. Darja Benčina

 

ŠPORTNI

DNEVI

september Dobrodelni tek 1., 2. Darja Benčina
november Stari grad- Vipava 1., 2. Darja Benčina
december Zima 1., 2. Darja Benčina
junij Dejavnosti v vodi 1., 2. Darja Benčina
junij Kekčeva dežela 1., 2. Darja Benčina

 

 

4.,5., 6. RAZRED OPP NIS
DATUM VSEBINA RAZRED VODJA

KULTURNI

DNEVI

december gledališka predstava 4.,5.,6. Petra Premrl
februar 2019 delimo kulturo 4.,5.,6. Petra Premrl
maj 2019 dan šole 4.,5.,6. Lara Bizjak

 

NARAVOSLOVNI

DNEVI

september 2018 zelišča jeseni 4.,5.,6. Petra Premrl
maj 2019 v sadovnjaku 4.,5.,6. Lara Bizjak
junij 2019 Kekčeva dežela 4. Lara Bizjak
junij 2019 Na morski obali 5. Tina Marc
junij 2019 Morska biološka postaja 6. Tina Vehovec

 

TEHNIŠKI

DNEVI

november 2018 lov na skriti zaklad 4.,5.,6. Petra Premrl
marec 2019 gledališče 4.,5.,6. Petra Premrl
april 2019 urejanje vrta 4.,5.,6. Lara Bizjak
junij 2019 orientacija 4.,6. Lara Bizjak
junij 2019 mozaik 5.      Katja Gortnar

ŠPORTNI

DNEVI

september 2018 spoznavni tek 4.,5.,6. Petra Premrl
oktober 2018 spoznajmo športne panoge 4.,5.,6. Lara Bizjak
januar zimski pohod 4.,5.,6. Petra Premrl
junij 2019 igrajmo se varnost 4.,5.,6. Lara Bizjak
junij 2019 plavanje 5. Tina Marc
junij 2019 igre v vodi 4.,6. Lara Bizjak

 

 

 

7., 8.  RAZRED OPP NIS
DATUM VSEBINA RAZRED VODJA

KULTURNI

DNEVI

2.2.2019 Delimo kulturo 7., 8. Tina Vehovec
marec 2019 Ogled predstave in narodne galerije 7. Tina Vehovec
11.5.2019 Dan šole 7., 8. Tina Vehovec

NARAVOSLOVNI

DNEVI

oktober 2018 gozd 7, .8. Tina Vehovec
november 2018 orientacija 8. Tina Vehovec
maj 2019 ekosistem vrt 7., 8. Tina Vehovec

 

TEHNIŠKI

DNEVI

maj 2019 Travnik 7. Tina Vehovec
september 2018 Vila Lavanda 7., 8. Tina Vehovec
november 2018 Pomoč na šoli 8. Tina Vehovec
december 2018 Novoletni izdelek 7., 8. Tina Vehovec
februar 2019 VDC 8.. Tina Vehovec
marec 2019 Domača pokrajina 7., 8. Vladimir Bačič
marec 2019 Predstava in narodna galerija 8.. Tina Vehovec
april 2019 Urejanje vrta 8. Tina Vehovec
maj 2019 Delo na kmetiji 8. Tina Vehovec
junij 2018 Kuhanje 8. Tina Vehovec
junij 2018 Zaključna ekskurzija – Piran 7., 8. Tina Vehovec

ŠPORTNI

DNEVI

oktober 2018 Spoznavanje športov 7., 8. Tina Vehovec
29.9.2018 Dobrodelni tek 7., 8. Tina Vehovec
oktober 2018 Pohod na Sv. Pavel 7., 8. Tina Vehovec
januar 2019 Zimski pohod 7., 8. Tina Vehovec
junij 2019 plavanje 7., 8. Tina Vehovec

 

 

9. IN 10.  RAZRED OPP NIS
DATUM VSEBINA RAZRED VODJA

KULTURNI

DNEVI

2.2.2019 Delimo kulturo 9., 10. Damjana Urh
marec 2019 Ogled predstave in narodne galerije 9., 10. Damjana Urh
11.5.2019 Dan šole 9., 10. Damjana Urh

NARAVOSLOVNI

DNEVI

oktober 2018 orientacija 9., 10. Damjana Urh
november 2018 kemijski poskusi 9., 10. Damjana Urh

 

TEHNIŠKI

DNEVI

september 2018 Vila Lavanda 9., 10. Damjana Urh
november 2018 Pomoč na šoli – spoznavanje poklicev hišnika, čistilke 9., 10. Damjana Urh
december 2018 Novoletni izdelek 9. in 10. Damjana Urh
februar 2019 VDC 9. in 10. Damjana Urh
april 2019 Urejanje vrta 9. in 10. Damjana Urh
april 2019 Gledališče 9. in 10. Damjana Urh
maj 2019 Delo na kmetiji 9. in 10. Damjana Urh
junij 2018 Kuhanje 9. in 10. Damjana Urh
junij 2018 Zaključna ekskurzija – Piran 9. in 10. Damjana Urh
junij 2018 Organizacija dogodka 9. in 10. Damjana Urh

ŠPORTNI

DNEVI

oktober 2018 Spoznavanje športov 9. in 10. Damjana Urh
29. 9. 2018 Dobrodelni spoznavni tek 9. in 10. Damjana Urh
oktober 2018 Pohod na Sv. Pavel 9. in 10. Damjana Urh
januar 2019 Zimski športi 9. in 10. Damjana Urh
junij 2019 plavanje in vodne igre 9. in 10. Damjana Urh

 

Za dejavnosti, ki so vezane na vreme in na izvajalce, si pridržujemo pravico do sprememb.

(Skupno 142 obiskov, današnjih obiskov 1)