Roditeljski sestanki 2021/22

V tekočem šolskem letu načrtujemo 3 roditeljske sestanke, na katere bodo vabljeni starši posameznih oddelkov:

– 1. roditeljski sestanek: konec avgusta in prva polovica septembra 2021,

– 2. roditeljski sestanek: za 1. razred bo v novembru 2021, za ostale oddelke pa januarja oz. februarja 2022,

– 3. roditeljski sestanek: maj 2022.

Poleg roditeljskih sestankov načrtujemo tudi različna predavanja za starše, izvedena pa bodo, če bo to v skladu s priporočili NIJZ glede na stanje COVID-19 v državi. Teme predavanj bodo aktualne, nanašale pa se bodo predvsem na vzgojo otrok in krepitev družine. O predavanjih bodo starši obveščeni preko spletne strani šole, elektronske pošte in obvestil na oglasni deski šole. Izvedli bomo tudi izobraževanja staršev za rabo IKT, da bodo lažje sodelovali s šolo na daljavo in pomagali svojim otrokom pri pouku na daljavo, če bo to potrebno.

(Skupno 1.091 obiskov, današnjih obiskov 1)