Skoči na glavno vsebino
Select Page

Interesne dejavnosti

INTERESNE DEJAVNOSTI V ŠOLSKEM LETU 2023/2024

MENTOR DEJAVNOST KDAJ KJE RAZRED
Petra Habjanič Gregorc OPZ Nižaji petek, 12.30 – 13.15 gibalnica 1. – 2. r
Petra Habjanič Gregorc OPZ Višaji ponedeljek in petek, 12.30

– 13.15

učilnica 21 3. – 5. r
Izidora Černigoj Podmladek RK po dogovoru učilnica 4. c 4. – 9. r
Izidora

Černigoj Nataša Markič

Naša mala knjižnica po dogovoru knjižnica 3. – 5. r
Nataša Rupnik Maja Štefin Likovni krožek ponedeljek, 13.00 – 14.00

ponedeljek, 14.00 – 15.00

učilnica lum 1. – 2. r.

3. – 9.r. in OPP NIS

Ana Žigon Rokomet 1 torek, 13.00 – 14.00 police 1. – 2. r
Ana Žigon Rokomet 2 torek, 14.00 – 15.00 police 3. – 5. r
Darja Benčina Keti Bratina Potovanje v tišino po dogovoru gibalnica OPP NIS +

redni

Damjana Urh MPZ OPP NIS 4x/teden od 13.20 – 14.05 po dogovoru OPP NIS
Tina Cigale Igrajmo se petek, 12.30 -13.15 po dogovoru OPP NIS – 4-

6. razred

Janet Čufer Šah četrtek, 13.20 – 14.05 po dogovoru 3. – 5. r
Adrijana Kobol Šah 1 ponedeljek, 13:20 – 14:05 po dogovoru 1.-2.r. razred
Darja Benčina Moja prva angleščina torek, 12.30 – 13.15 učilnica opp nis 2. – 3. OPP NIS
Kristina Angelov Troha Marijana Tomažič

Darja Vidmar

 

Kros – tek

 

četrtek, 13.00 – 13.45

 

na prostem

 

2.- 5. r

Petra Habjanič Gregorc MPZ torek, 12.30 – 14.05

sreda, četrtek, 13.20 – 14.05

učilnica 21 6. – 9. r
Snežana Katarova Makedonščina (za učence, katerim je makedonščina

materni jezik)

 

sreda, 12.30

 

kabinet dsp2

 

1. – 9. r

Mihaela Lozar Slovenska bralna značka po dogovoru po dogovoru 6. a in c
Petra Kodre Slovenska bralna značka po dogovoru po dogovoru 6. b, 7. a, 7.

b, 9./1 in 9/2

Peter Avbar Slovenska bralna

značka

po dogovoru po dogovoru 7., 8. in 9. r
Sandra Peršin Nemec Slovenska bralna značka po dogovoru po dogovoru 7., 8. in 9. r
Katja Leban Angleška bralna značka po dogovoru kabinet 10a 7. c, 9/1
Katja Leban Bralne urice s foniko po dogovoru učilnice 5. in 4. razreda 5. r, 4.r

(Ajd., Lok.)

Alenka Fakin Angleška bralna značka po dogovoru učilnica 11 6.- 9. r
Katja Furlan Angleška bralna značka po dogovoru kabinet 10a 6. in 8. r
Kristjan Mavri Angleška bralna

značka

po dogovoru kabinet 10a 7. in 9. r
Karolina Kobal Slovenska bralna značka po dogovoru učilnica 4.a 4.a
Lilijana Rijavec Slovenska bralna značka po dogovoru učilnica 4.b 4.b
Anita Gaberšček Slovenska bralna značka po dogovoru učilnica 4.c 4. c
Monika Kogoj Logika po dogovoru učilnica 17 6. – 9. r
Peter Avbar Gledališče OŠ DL Ajdovščina po dogovoru gibalnica 6. – 9. r
Emelina Vidrih v sodelovanju z ROD

Ajdovščina

 

Podjetniški krožek

 

po dogovoru

 

učilnica 13

 

7. – 9. r

Denis Jazbar Nogomet petek, 14.00 – 15.00 police 1. r
KK Ajdovščina Košarkarski krožek ponedeljek, 14.00 – 15.00 police 1. – 2. r
KK Ajdovščina Košarkarski krožek sreda, 14.00 – 15.00 police 1.- 2. r
Emelina Vidrih Joga za otroke sreda, 14.10 – 15.00 gibalnica 1. – 3. r
Emelina Vidrih Otroško gledališče četrtek, 14.10 – 15.00 gibalnica 2. – 5. r
Maja Bitežnik Socialne igre torek: 12.45 – 13.30 gibalnica 1. – 3. r
Tina Vižintin Ljudski plesi sreda, 13.15-14.05 gibalnica 1. – 5. r
Karolina Kobal Igrivo plezanje sreda, 13.20 – 14.05 police 1. r
 

Tamara Svrzić

Srbščina (za učence, katerim je

srbščina materni jezik)

 

torek, 13.00 – 15.30

 

učilnica 17

 

1. – 9 . r

Matjaž Simonič Programiranje ponedeljek, 8. šolska ura računalniška učilnica 6. – 9. r
Matjaž Simonič Izdelovanje 2D računalniških iger torek, 8. šolska ura računalniška učilnica 6. – 9. r
Matjaž Simonič Računalniško opismenjevanje četrtek, 8. šolska ura računalniška učilnica 3. r
Sandra Peršin Nemec Bralni klub po dogovoru čitalnica 8. – 9. r

 

V interesne dejavnosti se vključujejo tako učenci rednih oddelkov kot učenci prilagojenega programa z nižjim izobrazbenim standardom.

 

PODRUŽNICA LOKAVEC
IME IN PRIIMEK MENTORJA DEJAVNOST RAZRED
Petra Terbižan Slejko Uporabna    umetnost    iz                   babičine skrinje 1. – 3. r
Petra T. Slejko / Tina Rožman OPZ 1. – 5. r
Mara Obed Ročne spretnosti 4. – 5. r
Anja Slejko Športne igre 1. – 2. r
Anja Slejko Sprostitvene dejavnosti 1. – 2. r
Razredniki Bralna značka 1. – 5. r
Matija Skapin Šolski vrt 4. – 5. r
Suzana Bitežnik Lego krožek – ustvarjalne roke 3. – 5. r
Maja Štefin Likovni krožek 4. – 5. r.
Denis Jazbar Nogomet 1. – 2. r
Marijana Tomažič Igrivo branje 2. – 3. r
Katja Leban Angleške bralne urice s foniko 4. – 5. r

Za učence 5. razredov bo izveden kolesarski izpit.

 

Druge dejavnosti

 

SEPTEMBER

MINI OLIMPIADA – 7. 9. 2023

KRNSKO POGORJE – 9. R – 19. 9. in 20. 9. 2023

Razstava gob: sodelovanje z Mikološkim društvom iz Cerknice (Lokavec) TABOR KOVK 8. a, 8. b in 8. c

 

 

 

OKTOBER

TEDEN OTROKA

DNEVI EVROPSKE KULTURNE DEDIŠČINE IN TEDEN KULTURNE DEDIŠČINE (LOKAVEC)

LIKOVNI EX TEMPORE – MDPM Ajdovščina PLAVALNI TEČAJ 3. a, 3. b

TABOR ZA NADARJENE

GLEDALIŠKA PREDSTAVA MALI PRINC ZA ZAK. SKUPINE IN IZVEN

 

NOVEMBER

TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK – tretji teden v novembru PLAVALNI TEČAJ 3. PP NIS in 3. L

MOJI SOŠOLCI, MOJ SVET – TEAM BUILDING ZA UČENCE 7. RAZREDA

 

DECEMBER

PROSLAVA ob dnevu samostojnosti PLAVALNI TEČAJ 3. c

GLEDALIŠKA PREDSTAVA MALI PRINC ZA ZAK. SKUPINE IN IZVEN

ŠOLSKI BAZAR

JANUAR GLEDALIŠKA PREDSTAVA MALI PRINC ZA ZAK. SKUPINE IN IZVEN
 

FEBRUAR

ŠOLA V NARAVI 5. R od 5. 2. do 9. 2. 2024

KULTURNI PRAZNIK – Delimo kulturo DAN ODPRTIH VRAT PP NIS

 

 

 

MAREC

DAN ŽENA / MATERINSKI DAN FESTIVAL LABIRINT

Odprimo vrata pomladi (krajevni praznik Lokavec) TEKMOVANJE RAČUNANJE JE IGRA OŠPP

DRŽAVNO TEKMOVANJE OTROŠKIH IN MLADINSKIH PEVSKIH ZBOROV – ZAGORJE

TABOR ZA NADARJENE

 

 

 

APRIL

LIKOVNI NATEČAJ KRAJ

REVIJA OTROŠKIH IN MLADINSKIH PEVSKIH ZBOROV REGIJSKO TEKMOVANJE MLADIH TEHNIKOV OŠPP

ŠOLA V NARAVI CŠOD Seča – 3. R in 5. R PP NIS: 22. 4. 2024 – 26 4. 2024

ŠOLA V NARAVI CŠOD KRANJSKA GORA – 6., 8., 9. PP NIS: 17.4. – 19.4.

2024

MAJ DAN ŠOLE

ŠOLA V NARAVI CŠOD Seča – 3. R in 5. R PP NIS: 6. 5. 2024 – 10. 5. 2024

JUNIJ VALETA

DOMOVINSKA PROSLAVA

(Skupno 2.383 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost