Interesne dejavnosti

INTERESNE DEJAVNOSTI V ŠOLSKEM LETU 2018/19

MENTOR DEJAVNOST KDAJ KJE RAZRED
Nevenka Lozar OPZ Nižaji Petek, 11.40 – 12.25 Učilnica 21 1. – 2. r
Nevenka Lozar OPZ Višaji ponedeljek in petek, 12.30 – 13.15 Učilnica 21 3. – 5. r
Izidora Černigoj Podmladek RK Po dogovoru Učilnica 4. c 4. – 9. r

Izidora Černigoj

Nataša Markič

Naša mala knjižnica Po dogovoru Knjižnica 3. – 5. r
Tina Vižintin Ljudski plesi Sreda, 13.20 – 14.05 Gibalnica 1. – 5. r
Anja Slejko Kobol

Mali znanstveniki-

naravoslovni poskusi

Sreda, 12.30 – 13.15 Učilnica 3.b 2. r

Anja Slejko Kobol

Sara Bolko

Glasbene urice Ponedeljek, 12.30 – 13.15 gibalnica 1. r
Nataša Rupnik, Maja Štefin Likovni krožek Ponedeljek, 13.20 – 14.20 Učilnica LUM 1. – 9. r.
Tina Šušmelj Oblikujmo glino vsak drug torek, 14.00 – 15.30 Učilnica 3.b 3. r
Ana Žigon Rokomet Ž torek,  14:00 – 15.00 Police 1. – 5. r
Sara Bolko Turizmu pomaga lastna glava torek, 12.30 – 13.15 učilnica 4.b 3. – 5. r
Kristina Angelov Troha Računalništvo četrtek, 13.00 – 13.45 učilnica 3. b 3. r
Emelina Vidrih Ustvarjalni gib torek, 13.20-14.05 gibalnica 1. – 4. r
Marjetica Stopar Kuharski krožek ponedeljek, 14.00 – 16.15 Gospodinjska učilnica 5. r
Marjetica Stopar Ročna dela torek, 12.30 – 13. 15 5.b 5. r
Ana Žigon Rokomet M četrtek, 14.00 – 15.00 Police 1. – 5. r

 

Tina Marc

Druženje s knjigo – priprave na Cankarjevo tekmovanje Po dogovoru Učilnica 3.b 3. r
Maja Bitežnik Pravljice s čuječnostjo

Sreda in petek,

7.30 – 7.50

Gibalnica 1.– 3. r
Darja Benčina Spretni prstki Četrtek, 12:30-13:15 Učilnica 1 OPP NIS
Petra Premrl Plavanje Sreda, 13:00 Bazen Police OPP NIS
Damjana Urh MPZ OPP NIS četrtek, 12.30 – 13.15 in petek 11.40 – 14.05 Učilnica 3 OPP NIS
Lara Bizjak OPZ OPP NIS Učilnica OPP NIS
Nevenka Lozar MPZ

Ponedeljek, 18:30

sreda, četrtek, 13:20

Učilnica 21 6. – 9. r
Manca Jarc Ustvarjalne delavnice Ponedeljek, 16:45 – 17:45 Učilnica 2. a 1. – 9. r
Izidora Černigoj in učiteljica z makedonskega veleposlaništva Makedonščina po dogovoru za učence državljane Makedonije 1. – 9. r
Katja Leban Angleška bralna značka Po dogovoru Učilnica  10 6. – 9. r
Alenka Fakin Angleška bralna značka po dogovoru Učilnica 11
Lucija Lorger Hriberšek Angleška bralna značka po dogovoru
Kristjan Mavri Angleška bralna značka Po dogovoru Kabinet 10 a 8. r

 

Nataša Bavčar

Logika po dogovoru Učilnica 17 6.- 9. r
Andrejka Repič Italijanščina Ponedeljek, 14.10 – 14.55 Učilnica 14 3. – 5. r
Peter Avbar Gledališče OŠ DL Ajdovščina Po dogovoru Učilnica 8

6. – 9. r

 

Emelina Vidrih Planinski krožek Po dogovoru/ ob sobotah pohodi 1. – 9. r
Deni Stibilj Nogomet Sreda, 14:00 Police 1. r
Jasmina Putnik Fotografski krožek četrtek, 14.15 – 15.00 računalniška učilnica U9 8.,9. r
Kristjan Mavri WSC krožek po dogovoru 7. – 9. r
Karolina Kobal Kaj zmorem jaz … po dogovoru 1 x mesečno učilnica 5. razreda 5. r
KK Ajdovščina Košarkarski krožek Ponedeljek in sreda, 14.00 – 15.00 Police 1. – 2. r

V interesne dejavnosti se vključujejo tako učenci rednih oddelkov kot učenci prilagojenega programa z nižjim izobrazbenim standardom.

 

PODRUŽNICA LOKAVEC
IME IN PRIIMEK MENTORJA DEJAVNOST RAZRED
Petra Terbižan Slejko OPZ 1. – 5.
Emelina Vidrih Planinski krožek 1. – 5.
Tatjana Lipušček Branje in kreativno ustvarjanje 1. – 3.
Razredničarke Bralna značka 1. – 5.
Emelina Vidrih, Kristjan Mavri Angleška bralna značka 3. – 5. r
Karolina Kobal Vesela šola po dogovoru

 

 

 

(Skupno 99 obiskov, današnjih obiskov 1)