Skoči na glavno vsebino
Select Page

Na dan, ko nas je presenetil in obdaril Miklavž, smo učenci podaljšanega bivanja poskrbeli, da bodo obdarjeni tudi drugi otroci v Ajdovščini. Zaključili smo akcijo “PODARIMO IGRAČO” in na obisk povabili predstavnico Območnega združenja Rdeči križ, Ireno Žgavc. Gostja nam je predstavila delovanje dobrodelne organizacije in nam s poučnimi risanimi filmi popestrila popoldan. Za veliko število zbranih igrač se nam je zahvalila in jih v imenu organizacije in “decembrskih dobrih mož” prevzela v upanju, da najdejo prijetne nove domove. Učence sta pozdravili tudi mentorici šolskega krožka Ker nam ni vseeno.

Za vse podarjene igrače še enkrat iskrena hvala.

{phocagallery view=category|categoryid=75}

Risani film “HELPMAN”: http://www.youtube.com/watch?v=0mWaugpcznk

(Skupno 37 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost