Skoči na glavno vsebino
Select Page

V četrtek, 25. 4. 2013, je bila v Lavričevi knjižnici zaključna prireditev letošnjega MEGA kviza. Prireditve so se udeležili naši petošolci. Na prireditvi jih je pozdravi direkotir Lavričeve knjižnice, gospod Artur Lipovž. V nadaljevanju je zbranim spregovorila bilologinja Irena Kodele Krašna in jim praktično pokazala uporabo digitalnih rastlinskih ključev. Bilo je zanimivo, zabavno in poučno.
Naši učenci so oddali 298 glasovnic MEGA kviza v Lavričevo knjižnico od skupno 498.

Izžrebani učenci, ki so prejeli knjižne nagrade so (podelili so jim jih razredniki):
Tina Marc 8.c, Maj Novaković 7. a, Tobija Gruden 7. c,  Anej Babič 8. a, Teodor Ličer 8.a, Lara Stupar 8.b, Rebeka Ferjančič 8. b, Laura Pipan 9.a,  Tjaša Valič 9. b, Denis Črnic 9. b, Aljaž Černigoj 5.L, Metka Kerkoč 6.a, in Tjaša Pintar 5.b.
Za izlet v neznao so bili izžrebani naslednji učenci (pismo z vabilom so jim podelili razredniki):
Matija Keber 5.L, Angela Marc 5.L, Tinkara Marc 7. b, Matevž Štrancar 7.a in Martin Terbižan 5.a.
Vsem prejemnikom nagrad čestitam!

Hvala Lavričevi knjižnici za zanimivo zaključno prireditev s prijetnim  druženjem.
Zahvaljujem se tudi Nataši Čuk, Nataši Kolaković, Teodori Slokar, Damijani Dolenc, Petri Kodere, Petru Avbarju, Lilijani Rijavec, Katarini Likar in Mari Obed za skupno izpeljavo projekta MEGA kviz 2012/2013.

 

Koordonatorica projekta na šoli:
šolska knjižničarka Nataša Markič

{phocagallery view=category|categoryid=133}

(Skupno 19 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost