Skoči na glavno vsebino
Select Page

V ponedeljek, 20. maja, je v Tolminu potekalo regijsko srečanje gledaliških skupin Primorske, na katerem je državni selektor g. Gašper Jarni izbral predstavo Med dobrim in zlom za državno tekmovanje, ki bo letos potekalo 4., 5. in 6. junija v Ajdovščini.

Med konkurenco 10 najboljših iz cele Slovenije sta se po kar nekaj neuspelih poskusih uvrstili kar dve gledališki zasedbi iz primorske regije, kar predstavlja tudi za našo šolo poseben uspeh, saj smo po mnenju območne predstavnice Javnega sklada za kulturne dejavnosti Slovenije končno uspeli prepričati stroge kriterije komisije državnega tekmovanja.

Celotni ekipi iskrene čestitke.

 

{phocagallery view=category|categoryid=107|limitstart=1|limitcount=20}

 

 

(Skupno 72 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost