Skoči na glavno vsebino
Select Page

Otvoritev razstave je bila v sredo, 13. 11. 2013 v stavbi 1 Osnovne šole Danila Lokarja Ajdovščina. Na razstavi sodeluje naša šola že od samega začetka akcije leta 2002. Tudi letos se je samostojno predstavila Enota s prilagojenim programom.

Letos je razstavljenih 39 likovnih del. Z vsake šole ajdovske in vipavske občine je po eno delo nagrajeno in se pošlje na republiški izbor.

Nagrajeno delo z naše šole je naslikala Rea Božič Šinigoj iz 9. b. Poleg nje so svoja likovna dela predstavili še naslednji učenci in učenke: Sara Knez iz 9. b, Nataša Pergar iz 8.a, Nika Bratina iz 8.a, in Tinkara Marc iz 8. b.

Nagrajeno delo z Enote s prilagojenim programom je naslikal Jan Klemše iz 9. r. Poleg njegove slike so priznanja za svoje likovno delo prejeli še: Nikolina Budiš iz 7. r., Chiara Kobal iz 9. r. in  Nik Ibraimović iz 6. r.

Nagrajenci bodo svoje nagrade prejeli v naslednjem letu. Čestitamo!

Razstava bo na ogled do konca novembra.

Vljudno vabljeni!

 

{phocagallery view=category|categoryid=217}

(Skupno 41 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost