Skoči na glavno vsebino
Select Page

Tudi v  šolskem letu 2013/2014 so se učenci sedmega razreda v Lavričevi knjižnici udeležili nacionalnega projekta Rastem s knjigo.

Knjižničarka, gospa Jasmina Česnik Ušaj, jim je predstavila zgodovino Lavričeve knjižnice, njene podružnice, domoznanstvo, iskanje po sistemu Cobiss in novost Biblos ter e-bralnike. Pri slednjem ji je pomagal z demonstracijo in delovanjem naprave tudi knjižničar, gospod  Matjaž Stibilj. Po ogledu mladinskega oddelka in oddelka za odrasle so si sedmošolci ogledali še Lokarjevo spominsko zbirko. Pred zaključkom srečanja so učencem predstavili še kratek film, ki se navezuje na knjigo Vinka Möderndorferja Kot v filmu, ki so jo učenci tudi prejeli v dar.

Zahvaljujemo se Lavričevi knjižnici in gospe Jasmini Česnik Ušaj za poučno in zanimivo srečanje.

 

{phocagallery view=category|categoryid=220}

(Skupno 35 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost