Skoči na glavno vsebino
Select Page

Luč miru iz Betlehema je vsakoletna mednarodna dobrodelna akcija, ki letos poteka pod geslom Za tvoj dar mi je … mar.

Ob deljenju plamena luči, ki ga skavtje in taborniki delijo do božiča, zbirajo prostovoljne prispevke, ki jih vsako leto podarijo v dobrodelne namene. Zbrana sredstva bodo letos namenili projektu Botrstvo.

Zahvaljujemo se skavtom, da so luč miru prinesli tudi med nas. Na nas pa je, da luč sprejmemo v svoja srca in skušamo čim več narediti v skladu z njenim sporočilom. Upamo tudi, da bo to sporočilo prišlo v vsak slovenski dom. Skupaj lahko naredimo marsikaj, da bodo prazniki za čim več ljudi kar se da lepi.

Vsem skupaj zato želimo, da bi nam mir v srcu prinesel čim več lepih trenutkov, sreče in zadovoljstva v letu, ki je pred nami.

Katarina Dolgan,
v. d. ravnateljice

(Skupno 80 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost