Skoči na glavno vsebino
Select Page

Učenci OŠPP 6. – 8. razreda smo preživeli tri dni v Fiesi v Domu Breženka. Od 1. – 3. junija smo se udeležili šole v naravi. Odkrivali in raziskovali smo življenje v bibavičnem, pršnem in priobalnem pasu. Spoznavali smo tudi sredozemsko rastje. Preizkusili smo se v lokostrelstvu, podali smo se na morje in se preizkusili v vožnji s kanuji. Najbolj smo uživali v plavanju v morju, saj voda ni bila tako zelo mrzla. Kulture tudi nismo izpustili. Ogledali smo si mesto Piran in spoznali vse njegove posebnosti. Ker imamo radi živali, smo si ogledali še akvarij. Svoje živali smo upodobili tudi na ploskovitih kamnih s pomočjo lepila in barvnega peska. Ker radi hodimo, smo se po naši obali tudi veliko nahodili in opazovali mesto Piran iz različnih predelov. V naš objektiv smo ujeli celo sončni zahod. Navdušeni in polni lepih vtisov smo se v sredo vrnili domov.

(Skupno 72 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost