Skoči na glavno vsebino
Select Page

V torek, 9. junija 2015, je v Dvorani prve slovenske vlade potekal Ajdovski bum, zaključni koncert našega mladinskega pevskega zbora ter dekliškega pevskega zbora Srednje šole Veno Pilon Ajdovščina. Vsak zbor je zapel nekaj svojih pesmi, na koncu pa so združili moči in zapeli še pet skupnih skladb, ki so jih 2. junija skupaj prepevali na Zborovskem bumu v Mariboru.

Našim pevcem, solistom, instrumentalistom, pianistu Jaku Močivniku in zborovodkinji Petri Habjanič Gregorc čestitamo za še en uspešen nastop.

Solisti in instrumentalisti:

  • Solistka: Nejka Kranjc
  • Cajon, bongi: Radoš Bone
  • Kitara: Feliks Vrtovec Možina
  • Ksilofon: Martina Stopar
  • Zvončki: Kristina Pregelj
  • Pianista: Ema Brecelj, Matic Kravos
(Skupno 304 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost