Skoči na glavno vsebino
Select Page

Glasbena uspešnica letošnje gledališke sezone je v Dvorano prve slovenske vlade privabila preko 3000 gledalcev.

Po februarski uspešni premieri sta konec aprila gledališka ekipa on MPZ Osnovne šole Danila Lokarja Ajdovščina izvedla kar sedem ponovitev predstave Ledeno kraljestvo. Ogledali so si jo učenci OŠ Vipava ter OŠ Dobravlje ter številno občinstvo v treh zaporednih večernih ponovitvah.

Zadovoljni obiskovalci dokazujejo uspešnost šolskega projekta, dobro pripravljenost nastopajočih, njihovo predanost in sodelovanje.

Ekipa se je v tem tednu udeležila tudi regijskega tekmovanja gledaliških skupin Slovenije v Tolminu in požela s strani občinstva bučen aplavz. Ali se je predstava uvrstila na državno tekmovanje, bo znano v teh dneh.

Sicer pa se predstava za kratek čas poslavlja z odrskih desk. Njen ponoven ogled bo mogoč že konec septembra na gledališkem festivalu Štrudlfest ter v nadaljevanju naslednje gledališke sezone.

13116024_998344233581855_6914947409972122845_o

Obširno fotogalerijo regijskega tekmovanja gledaliških skupin si lahko ogledate na naši Facebook strani.

(Skupno 70 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost