Skoči na glavno vsebino
Select Page

Pred tednom dni so učenci 4. b-razreda izkoristili uro slovenščine za pisanje pisem gospodu županu Tadeju Beočaninu. V njih so zapisali svoja opažanja o našem mestu, predloge za izboljšave, razmišljanja, zahvale in veselje ob selitvi v novo šolo. Danes, na predzadnji šolski dan v stari šoli, nas je gospod župan presenetil s svojim obiskom. Vsakemu učencu se je zahvalil, mu podaril knjigo z osebnim posvetilom in vsem skupaj zaželel prijetne počitnice. Zahvaljujemo se mu za izkazano pozornost in dejstvo, da naše mnenje nekaj šteje!

Učiteljica in učenci 4.b

 Tudi sam je nekaj zapisal o današnjem dogodku:

»Današnji jutranji obisk pa je bilo presenečenje, na pragu Osnovne šole Danila Lokarja sem ujel 4. b razred, na poti na bazen. Učencem sem se želel zahvaliti za pisma s predlogi in mnenji o Ajdovščini. Podaril sem jim poletno branje. Drži, kar sem jim zapisal v knjigo: Prepričan sem, da je družba, v kateri mladi znajo izraziti svoja mnenja, boljša družba! Hvala 4. b!«

Župan Tadej Beočanin

1

2

(Skupno 57 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost