Skoči na glavno vsebino
Select Page

Tretji teden v septembru so prvošolci imeli kar dva obiska.

V torek, 13. 9. 2016, smo gostili policista, ki je učencem spregovoril o tem, kako v prometu poskrbimo za svojo varnost.  Učence je poučil, kako pomembna je uporaba rumene rutice in kresničke v temi ter varnostnega pasu in otroškega sedeža v avtomobilu.

Ogledali smo si kratek poučni risani film. Na koncu šolske ure smo šli skupaj še na krajši sprehod in varno prečkali prehod za pešce.

V sredo, 14. 9. 2016, smo spoznavali, kako lahko čim bolje poskrbimo za zdravje naših zobkov. Obiskala nas je medicinska sestra, ga. Damjana Marc, in nam predstavila pomen rednega čiščenja zobkov. Pokazala nam je, kako jih pravilno očistimo. Učenci so obljubili, da bodo vedno skrbeli za svoje zobe tako, da jih bodo redno umivali, poskusili pa se bodo izogibati sladkarijam in sladkanim pijačam ter posegali raje po vodi. Pri umivanju zob pa bodo za pomoč prosili svoje starše. Tako bodo zobje ostali lepi in zdravi.

Učiteljice 1. razredov

(Skupno 56 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost