Skoči na glavno vsebino
Select Page

Ob tednu otroka je ZPMS Medobčinsko društvo prijateljev mladine Ajdovščina povabilo učence in učenke vseh osnovnih šol ajdovske občine na likovno ustvarjanje v Piran. Letošnja tema ex tempora je bila Povabimo sonce v šolo.

Našo šolo so zastopali:

  • Evelin Bajc, 7. r.
  • Luka Kogoj, 7. r.
  • Luka Potočnik, 8. r.
  • Rei Marc, 8. r.
  • Tina Plahuta, 8. r.
  • Doris Sedej, 8. r PP NIS
  • Patrik Volk, 8. r PP NIS

Ob morju smo preživeli krasen, likovni dan. Slikali smo na mestni plaži v Piranu. Sonce ni ravno toplo sijalo, nas je pa morski zrak spodbujal pri ustvarjanju. Ko smo končali slike, smo si privoščili slasten sladoled. Nato smo se sprehodili do Tartinijevega trga, od koder smo se odpravili vsi skupaj proti avtobusu.

Likovna dela si boste lahko kmalu ogledali v živo v Mercator Centru v Ajdovščini.

Učenke in učenci so za svoje delo prejeli priznanje. Čestitamo.

 

Ko smo končali s slikanjem, je Luka Kogoj prijel fotografski aparat in potrpežljivo čakal na valove. Nastala je zanimiva serija fotografij.

(Skupno 315 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost