Skoči na glavno vsebino
Select Page

Otvoritev razstave je bila v petek, 16. 11. 2012, v stavbi 1. Na razstavi sodeluje naša šola že od samega začetka akcije leta 2002. Tudi letos se je samostojno predstavila Enota s prilagojenim programom. Letos je razstavljenih 38 likovnih del. Z vsake šole ajdovske in vipavske občine je po eno delo nagrajeno in se pošlje na republiški izbor.

Nagrajeno delo z naše šole je naslikala Ana Kompara iz 8. a. Poleg nje so svoja likovna dela predstavili še naslednji učenci in učenke: Silvester Kobal iz 8. c, Kristina Pregelj iz 8.a, Julia Štrancar iz 8.a in Polona Bratina iz 8. a. Nagrajeno delo z Enote s prilagojenim programom je naslikal Jan Klemše iz 8. r. Poleg njegove slike so priznanja za svoje likovno delo prejeli še: Janja Tonja, Nikolina Budiš in Chiara Kobal. Nagrajenci bodo svoje nagrade prejeli v naslednjem letu. Čestitamo!

{phocagallery view=category|categoryid=61}

Razstava bo na ogled vsaj še teden dni. Vljudno vabljeni!

(Skupno 52 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost