Skoči na glavno vsebino
Select Page

V začetku aprila je naš Mladinski pevski zbor že tretjič gostoval na festivalu Chrystal Hor na Češkem, v mestu Novy Bor, na tromeji Nemčije, Poljske in Češke, pri prijateljskem zboru Camella, ki je praznoval dvajset let prepevanja.

S svojim petjem so naši pevci navdušili mednarodno občinstvo v Pragi – v Hradčanih in v katedrali Sv. Vida, kjer so dobili tudi vabilo za gostovanje v Kaliforniji ter na samem festivalu, na katerem je sodelovalo pet zborov iz petih držav. Gostovanje je bilo pevsko zelo bogato, saj je zbor nastopil na petih prireditvah in izvedel kar 36 skladb.

Pri izvedbi gostovanja so pomagali Inštitut Lozej, Pipistrel, Janko Bačar d.o.o., Marta Pipan, Martin Marc, Karin Krečič Štrancar, Srečko Trebižan, Tilia, David Kretič, Fructal in Mlinotest. Pevci se jim lepo zahvaljujejo.

 

{phocagallery view=category|categoryid=124}

(Skupno 36 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost