Skoči na glavno vsebino
Select Page

V četrtek, 16. 5. 2013, je bilo v Šoštanju že 45. odprtje razstave otroških likovnih del iz cele Slovenije. Ta likovni natečaj je s svojo tradicijo in kvaliteto med najpomembnejšimi dogodki na tovrstnem področju pri nas.
Na razstavi je skupaj razstavljenih 451 likovnih del, sodelovalo je 53 slovenskih osnovnih šol in 5 podružničnih šol.
Osnovna šola Danila Lokarja se na razstavi predstavlja s pisanim izborom del – grafični listi, risbe, slikarije, kipci iz žgane gline in kombinirane tehnike.

Janja Tonja, 9.r, Metka Furlan, 1.r, Uroš Jaklič, 3.r, Aljoša Uran, 3.r, Andraž Krkoč, 4.r, Mira Ignjatović, 8.r, Veronika Marc, 8.r, Jure Petrič, 4.r, Leila Štrancar, 4.r, Mark Gomizelj, 4.r, Anja Kravos, 4.r, Ajda Lemut, 9.r, Barbara Kobal, 8.r, Izak Gruden, 9.r, Karin Kranjc, 9.r, Laura Brecelj, 4.r, Miha Kovač, 4.r, Martina Stopar, 7.r, Nataša Pergar, 7.r, Nik Curk, 5.r, Tina Bolko, 8.r, Tinkara Marc, 7.r, Darijo Pandurević, 8.r, Žan Kovač, 4.r. so prejeli bronasta priznanja.

Čestitamo učencem in učenkam ter njihovim mentoricam Anuši Blažko, Tini Marc, Marjetici Stopar, Maji Štefin in Nataši Rupnik.

{phocagallery view=category|categoryid=137}

 

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost