Skoči na glavno vsebino
Select Page

7. 10. 2013
Danes so prvošolci prvič obiskali šolsko knjižnico. Naučili so se, kako se v knjižnici obnaša in kje so knjige, ki so primerne njihovi starosti. V knjižnici imajo med drugim tudi veliko knjig, ki govorijo o skrbi za okolje. Sposodili so si jih, da jih preberejo in se o njihovi vsebini pogovorijo v razredu in doma.

Mentorica Nataša Markič, šolska knjižničarka

October 7, 2013
Today the first graders visited the school library for the first time. They learned how to behave there and where to find books that are appropriate for their age. They discovered that there are plenty of books talking about nature and explaining how to take care of the environment. They have borrowed some of them to read and talk about in the classroom and at home.

 

{phocagallery view=category|categoryid=179}

(Skupno 31 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost