Skoči na glavno vsebino
Select Page
Medobčinsko društvo prijateljev mladine Ajdovščina je tudi letos organiziralo tradicionalni ex tempore ob tednu otroka. V četrtek, 10. oktobra 2013, smo v Pacug odšli učenci, dijaki in mentorji ajdovske in vipavske občine. Našo osnovno šolo so zastopali Kristina Pregelj, Karmen Tominec, Ana kompara, Veronika Marc, Teodor Ličer, Tina Bolko, Chiara Kobal in Jan Klemše iz 9. razreda. Ustvarjali so v kombinirani tehniki risanja, slikanja in kolaža, prepletali so motive iz okolice in lastno domišljijo.
Sonce je pokukalo izza oblakov, noge smo namočili v še vedno toplem morju … dan je kar prehitro minil.
Likovna dela vseh udeležencev bodo razstavljena v Mercator centru v Ajdovščini med 14. in 25. oktobrom 2013.

Vabljeni!

 {phocagallery view=category|categoryid=182}

(Skupno 40 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost