Skoči na glavno vsebino
Select Page

Ob 40-letnici MPZ Osnovne šole Danila Lokarja Ajdovščina je v soboto, 12. oktobra zvečer, v cerkvi Marije Tolažnice potekal koncert, na katerem so se sedanji in nekdanji pevci poklonili delu zborovodkinje Marinke Šuštar, ki je v štiridesetih letih delovanja glasbeno obogatila več kot 600 pevk in pevcev, jih naučila preko 1000 skladb in skupaj z njimi obeležila preko 500 nastopov.

Slavnostni koncert je postregel s skladbami lanske glasbene sezone ter z nekaj uspešnicami zadnjih let. K izjemno čutni izvedbi programa MPZ naše šole so svoj del programa namenili zborovodkinji Marinki Šuštar in občinstu tudi nekdanji pevci in pevke, ki se jih je za to priložnost zbralo preko 120.

Tako je bil koncert ne le čuten, ampak tudi čustven zaključek uspešnih štirideset let.

 

{phocagallery view=category|categoryid=188}

(Skupno 46 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost