Skoči na glavno vsebino
Select Page

Na naši šoli se zavedamo pomena  srečnega otroštva, zato smo teden otroka popestrili z vsakodnevnimi drobnimi presenečenji.  Učenci so lahko prinesli v šolo  najljubšo igračo in se igrali  s sošolci. Sošolec Maj nas je razveselil z igranjem na harmoniko. Reditelji so pripravili slavnostni pogrinjek in malica je bila še okusnejša ob svečkah in glasbi. Izdelali smo rožico z napisom, ki nas  bo spominjala na teden otroka.
V tem tednu smo imeli tudi filmsko vzgojo in si ogledali film.  Prvošolci so se družili z otroki iz vrtca, se odpravili po vasi in z zvoki harmonike in plesom  presenetili ter razveselili prebivalce Britha.
Ob vsem tem smo tudi iskali odgovore na temo letošnjega tedna otroka: Kako je biti otrok v današnji družbi? Na to temo smo se tudi razpisali in sestavili pesmice.
In odgovor. »Otrok v današnji družbi, v Lokavcu, je super biti.«

 

{phocagallery view=category|categoryid=194}

(Skupno 35 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost